18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jason Momoa przeprasza za zdjęcia Kaplicy Sykstyńskiej podczas Fast X Break — The Hollywood Reporter

Jason Momoa przeprasza za zdjęcia Kaplicy Sykstyńskiej podczas Fast X Break — The Hollywood Reporter

Jason Momoa Rozważa sytuację po otrzymaniu krytyki w mediach społecznościowych w związku z jego niedawną podróżą do Kaplicy Sykstyńskiej.

Momoa, który był we Włoszech, by sfilmować swoją rolę w Universal Pictures” nadchodzący X szybko Versus Vin Diesel opublikował zdjęcia i zrzuty ekranu na początku tego tygodnia na Instagramie O jego wizycie w słynnej Bazylice w Watykanie. Po tym, jak niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skomentowali, że odwiedzającym zwykle nie wolno fotografować miejsca, które jest miejscem świętym dla wyznawców wiary katolickiej i mieszczących cenione dzieła Michała Anioła, Momoa udostępniła wideo Sabat tego samego oferuje przeprosiny.

W klipie plik Aquaman „Jeśli kiedykolwiek czułem, że nie szanuję twojej kultury, to nie był mój zamiar” – powiedziała gwiazda. Wyjaśnił, że postanowił skorzystać z dwóch dni wolnych od kręcenia filmu, więc przekazał darowiznę finansową i złożył wizytę u siebie z przyjaciółmi i członkami ekipy z nowa rata podrzędny Szybcy i wściekli Działalność franczyzowa. Powiedział, że inni goście w kościele poprosili go o zdjęcia, a on się zgodził.

„Znalazłem ludzi, którzy chcieli zrobić ze mną zdjęcia, co jest bardzo dziwne, podczas podróży do Watykanu z całym tym przepychem i chcą zrobić ze mną zdjęcia, czego nie dostałem, ale mimo wszystko zrobiłem, „Momoa kontynuował. „Byłem bardzo szanowany i poprosiłem o pozwolenie. – Co myślałem, że będzie w porządku. Nigdy nie chciałabym zrobić niczego, by znieważyć czyjąś kulturę, więc jeśli to zrobiłam, przepraszam. To nie był mój zamiar. „

Dodał: „Zdecydowanie zapłaciłeś za ten wyjątkowy moment i przekazałeś niezłą darowiznę dla kościoła. Kocham cię – przepraszam, jeśli cię uraziłem. Moje przeprosiny”.

Zespół Momoa nie odpowiedział od razu na prośbę o dalszy komentarz.

Innym razem podczas filmu aktor powiedział, że zaraz po nakręceniu tam i w innych częściach Włoch zamierza opuścić Rzym. X szybko. Nazwał to „czasem mojego życia” i dodał: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować z Universalem i jasne jest, że Finn i cała ekipa mnie odbierają”.

READ  Ed Sheeran ujawnia teraz swoje sesje pisania piosenek, aby później powstrzymać wszelkie zarzuty o plagiat