22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego CS:GO to jeden z największych tytułów eSportowych w Polsce – Kafkadesk

Dlaczego CS:GO to jeden z największych tytułów eSportowych w Polsce – Kafkadesk

Katowice, Polska – E-sport był kiedyś poboczną działalnością zarezerwowaną dla fanatyków gier i entuzjastów komputerów. Teraz jest to ogromny i niezwykle dochodowy przemysł, który przyciąga miliony fanów na całym świecie.

Podczas gdy Stany Zjednoczone i Wielka Brytania to dwa największe rynki, eSport rozwija się w wielu krajach, szczególnie w Polsce. Strzelanki takie jak Call of Duty i świetne gry mobilne są szczególnie popularne wśród fanów i graczy e-sportu, ale jest jedna gra, która stała się sztandarowym tytułem e-sportu w Polsce: Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO ).

E-sport rozwijał się w ostatnich latach, przyspieszony przez rozwój technologii i rozprzestrzenianie się platform streamingowych. Scena e-sportowa w Polsce okazała się szczególnie zdrowa i oczekuje się, że aktywność będzie rosła 14 milionów dolarów przychodu Do końca tego roku.

CS:GO podbija polski rynek

Podobnie jak w innych regionach, wszystkie główne gry e-sportowe mają swoje miejsce w Polsce. Tytuły i najlepsze gry mobilne, takie jak League of Legends, Fortnite, Overwatch i Dota 2, cieszą się ogromną popularnością i generują duże dochody rocznie.

Aby gra była popularna, musi być stale przeglądana, aby upewnić się, że spełnia zmieniające się wymagania graczy i fanów. W ostatnich latach gry mobilne eksplodowały, a gracze cieszą się większą wygodą i dostępnością.

Wcześniej gracze zakładali, że CS:GO będzie grą wyłącznie na konsole i PC. Jednak według ostatnich doniesień tytuły można było ustawić tak, by dołączały do ​​kolejki Najlepsze gry mobilne.

CS:GO otrzymuje regularne aktualizacje poprawiające wrażenia z gry, czego najnowszym przykładem jest nadchodzący port mobilny. To jeden z głównych powodów, dla których ten sport jest tak popularny w Polsce i na świecie.

Jednym z największych powodów popularności CS:GO w Polsce, a nawet na całym świecie, jest prostota i realizm gry. Nowoczesne gry wojenne, takie jak Fortnite i Overwatch, są mocno stylizowane na elementy z kreskówek lub fantasy.

READ  Najlepsi pianiści świata zebrali się w Polsce na telenoweli

Nie każdemu się spodoba, zwłaszcza starszym graczom, którzy cenią sobie realizm CS:GO i jego wciągającą, realistyczną mechanikę rozgrywki i grafikę.

Intel Extreme Masters

Dla niewtajemniczonych e-sport może wydawać się aktywnością antyspołeczną, w której uczestnicy uczestniczą zdalnie z własnych domów. Chociaż czasami jest to prawda, e-sport to ogromna aktywność społeczna, z dużymi wydarzeniami, które gromadzą graczy i fanów w jednym miejscu.

W Polsce największą imprezą e-sportową jest niewątpliwie Intel Extreme Masters (IEM). Odbywający się co roku w południowych Katowicach turniej IEM przyciąga tysiące widzów i miliony widzów online.

Chociaż na IEM gra się w wiele tytułów na konsole, a także w najlepsze gry mobilne, turniej jest najbardziej znany ze swojego znaczącego kontyngentu CS:GO.

W tegorocznej edycji IEM Katowice wzięło udział 24 drużyn CS:GO, w tym FaZe Clan, G2 Esports, Team Liquid, Team Vitality i Natus Vincere. Łączna nagroda w wysokości 1 miliona dolarów.

G2 Esports zdobyło tytuł, kwalifikując ich do IEM Cologne 2023.