1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Djokovic prowadzi Serbię do zwycięstwa 2:1 nad Chinami;  Polska Świątka w QF-ach

Djokovic prowadzi Serbię do zwycięstwa 2:1 nad Chinami; Polska Świątka w QF-ach

Zeng, która w swoim pierwszym meczu United Cup pokonała mistrzynię Wimbledonu Marketę Vondrousovą, wyrównała na 1:1, pokonując Danilovic 6:4, 6:2.

Novak Djoković

Twoja przeglądarka nie obsługuje dźwięku HTML5


Triumfalny powrót do Perth po dekadzie, Novak Djoković Chiny pokonały Serbię 2:1 w Pucharze Narodów.

Djokovic, grający w australijskim mieście Zachodniej po raz pierwszy od Pucharu Hopmana w 2013 roku, pokonał Zhanga Zichena 6:3, 6:2, a następnie wraz z Olgą Danilovich zwyciężył w grze podwójnej mieszanej 6:4, 1-6, 10 w deblu mieszanym. decydujący. -6 przeciwko Zheng Quinwen i Zhang w meczu grupy E.

Zheng, która w swoim pierwszym meczu United Cup pokonała mistrzynię Wimbledonu Marketę Vondrousovą, wyrównała na 1:1, pokonując Danilovic 6:4, 6:2.

Przeczytaj także: Caram usunięty z listy nagród Shiv Chhatrapati; Bezrobotny mistrz świata w nurkowaniu cierpi na depresję

Djokovic wykorzystał trzy z siedmiu break pointów i potrzebował zaledwie 74 minut, aby pokonać Zhanga.

„Wspaniale jest wrócić do Perth” – powiedział później Djokovic.

Tymczasem nie do powstrzymania Iga Świtech Polska po zwycięstwie 2:1 awansowała do ćwierćfinału United Cup. Numer 1 na świecie Sarah Soripes wygrała ten mecz w zaledwie 53 minuty, pokonując Dormo 6:2, 6:1 w grze pojedynczej, a następnie połączyła siły z Hubertem Hurcoxem i zwyciężyła w grze mieszanej 6:0, 6:0.

Hurcox wkradł się do pierwszego meczu singlowego pierwszego dnia, przegrywając 3:6, 6:3, 6:4 z Alejandro Davidovichem Foginą. Najwyżej rozstawieni Polacy zakończyli grupę A z doskonałym bilansem 2:0 i czekają na osiem ostatnich przeciwników.

Ta historia pochodzi z zewnętrznych źródeł i agencji. Midday nie ponosi żadnej odpowiedzialności za autentyczność, rzetelność, wiarygodność i dane tekstu. Mid-Day Management/Mid-Day.com zastrzega sobie prawo do modyfikowania, usuwania lub usuwania treści (bez powiadomienia) według własnego uznania i z dowolnego powodu.

READ  Lekkoatletyka-Polska wygrywa pierwszą sztafetę mieszaną 4x400m