29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Deion Sanders: Travis Hunter to przyszły wybór nr 1, elitarny gracz NFL zarówno w CB, jak i WR.

Deion Sanders: Travis Hunter to przyszły wybór nr 1, elitarny gracz NFL zarówno w CB, jak i WR.

Deion Sanders znalazł się w pierwszej piątce draftu NFL, był graczem Hall of Fame, a także grał jako skrzydłowy w NFL. Uważa się, że obecnie trenuje zawodnika o podobnych talentach.

Travis Hunter grał zarówno jako narożnik, jak i skrzydłowy w sobotnim zwycięstwie Kolorado nad TCU, zdobywając 119 jardów i dokonując kluczowego przechwytu, co uczyniło go pierwszym zawodnikiem Dywizji I, który znalazł się na liście 100 najlepszych odbieranych jardów i dokonał przechwytu w tym samym meczu w dwóch dziesięciolecia. Sanders powiedział, że Hunter z łatwością może grać w ataku i obronie w NFL i może być pierwszym wyborem w klasyfikacji generalnej.

„Ten dzieciak jest zawodnikiem nr 1 po obu stronach piłki, jest numerem 1” – powiedział Sanders. „To wybór nr 1. Taki właśnie jest. Travis i kocha tę grę. Niestrudzenie kocha grę, pragnie w niej uczestniczyć i studiować jej wszystkie zawiłości”.

Hunter będzie kwalifikował się do draftu dopiero w 2025 roku, ale Sanders powiedział, że kiedy będzie gotowy na występ w NFL, trenerzy będą zachwyceni jego ciężką pracą. Hunter jest starterem zarówno w ataku, jak i obronie, wykonując aż 129 snapów przeciwko TCU, a Sanders powiedział, że musi walczyć z Hunterem na treningach, aby utrzymać go poza polem treningowym i robić sobie kilka przerw.

„Ten facet jest inny” – powiedział Sanders. Powiedziałem mu w zeszłym tygodniu: Odpoczywasz. „Nie chcę widzieć cię na treningu aż do piątku, zanim dotrzemy do Fort Worth”. W czwartek Travis był na boisku, próbując działać w obie strony. Zapytałem: „Czy nie mówiłem ci, że nie chcę, żebyś trenował?”

Jedną z rzeczy, które uczyniły Sandersa skutecznym rekruterem, jest to, że najlepsi gracze wiedzą, że otrzymają wiele awansów od Coach Prime. Sanders chce, aby cała liga NFL wiedziała o przybyciu Huntera w 2025 roku.

READ  Żadnego Travisa Konecnego, żadnych zakłóceń w Nowym Jorku – NBC Sports Philadelphia