5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Data premiery Nintendo Switch 2 mogła zostać przypadkowo ujawniona przez… Gameshark

Data premiery Nintendo Switch 2 mogła zostać przypadkowo ujawniona przez… Gameshark

W ciągu ostatnich kilku miesięcy krążyły duże plotki, że Nintendo pracuje nad nowym modelem dla Switcha. I wygląda na to, że być może nie będziemy musieli długo czekać, bo najwyraźniej ukaże się we wrześniu przyszłego roku… według Ai Shark (dawniej GameShark).

Reklamuj się komunikat prasowy I Po raz pierwszy został dostrzeżony przez Digital TrendsAi Shark ujawnił, że pracuje nad ożywieniem marki GameShark i że jej wznowienie nastąpi we wrześniu 2024 roku. Według firmy okno premiery zbiegnie się z datą premiery Nintendo Switch 2.

Jeśli nie pamiętacie, czym był GameShark, była to marka znana z tworzenia wielu urządzeń z kodami do cheatów. Jednak w ramach tej rebrandingu Ai Shark ma być ulepszonym programem AI zaprojektowanym, aby z czasem pomóc „jednostkom ulepszyć rozgrywkę”.

Ai Shark zwraca uwagę, że program ten nie został zaprojektowany jako narzędzie do oszukiwania, ale zamiast tego „koncentruje się na pomaganiu poszczególnym osobom w ulepszaniu rozgrywki w miarę upływu czasu”. Z komunikatu prasowego wynika, że ​​docelową grupą odbiorców są zwykli gracze.

„Wykorzystując moc sztucznej inteligencji, superkomputerów i naszego wyjątkowego zespołu piszącego kody, chcemy dziesięciokrotnie przekroczyć triumfy oryginalnej gry GameShark i na nowo zdefiniować krajobraz gier w skali globalnej” – powiedział Todd Hayes, założyciel Ai Shark, w Komunikat prasowy. „Altec Lansing to nasz pierwszy partner w zakresie licencjonowania urządzeń peryferyjnych i pomożemy mu zdobyć znaczną część wartego 2,5 miliarda dolarów rynku zestawów słuchawkowych do gier wideo. Oznacza to początek serii partnerstw w zakresie technologii gier AI, które wzmocnią ekosystem gier dla graczy. ” Na całym świecie.”

Jeśli chodzi o Nintendo Switch 2, technicznie rzecz biorąc jest to pierwszy powiew okna premiery, jaki widzieliśmy, a który jest prawie nieoficjalny — Nintendo technicznie rzecz biorąc nie ujawniło jeszcze w ogóle następcy Switcha. Może to być Switch 2, ale może to być coś zupełnie innego. Zebraliśmy wiele szczegółów na temat plotkowanej konsoli, której analitycy spodziewali się wypuścić na rynek w tym roku, a także krążyły pogłoski, że Nintendo pokazywało konsolę partnerom za zamkniętymi drzwiami na zeszłorocznych targach Gamescom. Wiemy też, że Nintendo pokazało Activision następcę Switcha pod koniec 2022 roku.

READ  Druga darmowa aktualizacja Metroid Dread jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji

W tej chwili nie jest jasne, czy jest to oficjalne okno wydania dozwolone przez Ai Shark, czy też jest to wewnętrzne założenie, które nigdy nie powinno zostać uwzględnione w komunikacie prasowym. Aby się o tym przekonać, musimy poczekać na oficjalne oświadczenie Nintendo.

Nintendo i AI Shark nie odpowiedziały natychmiast na prośby IGN o komentarz.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.