24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Data premiery Elden Ring: Shadow of the Erdtree mogła wycieknąć jeszcze przed premierą

Data premiery Elden Ring: Shadow of the Erdtree mogła wycieknąć jeszcze przed premierą

Mogła zostać ujawniona data premiery dodatku Elden Ring, Shadow of the Erdtree.

według Delabs Użytkownik Billbil-kun, który ma doświadczenie w ujawnianiu wydań i produktów gier przed ich publicznym potwierdzeniem, przygotował dla gry specjalne fizyczne edycje zawierające dodatek w czerwcu.

Według ich najnowszego raportu 21 czerwca ukażą się dwie edycje specjalne gry, z których każda będzie nosiła nazwę Elden Ring: Shadow of the Erdtree i będzie zawierać główną grę oraz jej rozszerzenie DLC.

Obie edycje będą edycją gry roku w cenie 79,99 euro i edycją kolekcjonerską w cenie 259,99 euro.

Należy zaznaczyć, że data premiery tych wersji fizycznych niekoniecznie musi pokrywać się z datą premiery DLC, chociaż wydaje się to prawdopodobne.

Jeśli informacje Billbil-kuna są dokładne, wydaje się pewne, że data premiery dodatku nie będzie wcześniejsza niż 21 czerwca.

Być może nie trzeba będzie długo czekać, aby się tego dowiedzieć, ponieważ jeszcze dziś From Software pokaże pierwszy zwiastun Shadow of the Ertree.

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie Preferencje plików cookie.

3-minutowy film zostanie udostępniony 21 lutego o godzinie 7:00 czasu PT / 15:00 GMT.

Elden Ring został wydany na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series

Shadow of the Erdtree zostało ogłoszone w zeszłym roku, zaledwie kilka dni po pierwszej rocznicy premiery gry, ale nie podano wówczas żadnych dalszych szczegółów na temat dodatku.