8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tennessee Titans v Indianapolis Colts

Dan Orlovsky nie wyklucza dołączenia do Jeffa w sobotę w Indianapolis

Obrazy Getty

Dan Orlovsky z ESPN od poniedziałku pracował z tymczasowym trenerem Colts Jeffem w sobotę. Orlovsky prawdopodobnie znów będzie pracował z sobotą.

Wtorkowe popołudniowe wydanie Dan Patrick ShowOrlovsky nie wykluczył dołączenia do sztabu szkoleniowego w sobotę w Indianapolis.

W swoich wstępnych notatkach na ten temat stało się jasne, że poniedziałkowa niespodzianka w kształcie podkowy nie była gromkim piorunem.

„Moje początkowe myślenie było„ fajne ”, a potem – pracuję z Jeffem dwa dni w tygodniu i ciągle z nim rozmawiam, a mój umysł wrócił do wszystkich rozmów, które prowadziliśmy z nim w ciągu ostatnich sześciu tygodni ”- powiedział Orłowski. „A teraz nie połączyłem dwóch i dwóch. Ale jak wczoraj się wydarzyło, pomyślałem: „Och, Teraz wszystko ma sensWiesz, odbyliśmy te bardzo szczegółowe rozmowy o tym, co działo się w NFL, wiesz, zespoły, które robiły rzeczy dobrze, zespoły, które nie robiły rzeczy dobrze. Schemat, filozofia, tożsamość, trening, wszystko rzeczy. I wiesz, kiedy pojawiły się wiadomości, znacznie lepiej wyjaśniło, dlaczego i jak prowadziliśmy te rozmowy.

Orlovsky, który grał w Colts w 2011 roku, został zapytany, czy w sobotę były rozgrywający NFL zaproponowano posadę trenera rozgrywającego.

– Nie bezpośrednio, nie – powiedział Orłowski.

Następnie Dan Patrick zapytał Dana Orlovsky’ego, co to znaczy.

„Jeff i ja rozmawialiśmy o coachingu” – powiedział Orlovsky. „Odbyliśmy kilka naprawdę dobrych, dogłębnych rozmów na temat tego, jak wygląda szkolenie. Kim są dobrzy ludzie, a którzy są źli. Mój poziom zainteresowania tym tematem. Gdzie jestem w tej chwili. Wtedy patrzę wstecz i mówię: „Aha” Wiesz, na przykład, myślę, że to zbiera jakiś sens i informacje bez ujawniania niektórych rzeczy, które działy się za kulisami.”

Orlovsky dodał, że w poniedziałek wymienił z sobotą sms-y, że postanowili „zadzwonić do bazy później”, a ta sobota „nie dała mi nic wprost, nie”.

READ  Seattle Seahawks zgadza się na zamianę QB Russell Wilson na Denver Broncos

Następnie Dan Patrick zapytał, czy Orlovsky będzie naciskał na pracę w sobotniej ekipie.

– Nie, nie chciałbym naciskać – powiedział Orłowski. „Pokazałem się Jeffowi bardzo jasno, chcę trenować pewnego dnia. Jestem nim bardzo zainteresowany. Szczerze mówiąc, w miarę upływu czasu twoje zainteresowanie nią wzrasta. Tęsknię za tą częścią futbolu. „

Prawdopodobnie nie będzie go długo tęsknił.