1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy to pierwsze na świecie wideoodblokowanie Samsunga Galaxy S23 Ultra?

Czy to pierwsze na świecie wideoodblokowanie Samsunga Galaxy S23 Ultra?

Samsung nie ogłosił jeszcze oficjalnej premiery Galaktyka S23 seria, ale jedno i drugie Ujawniono specyfikacje. Informacje o pliku cennikI Oferty w przedsprzedażyDostępność również wyciekła w ciągu ostatnich kilku dni. Teraz na YouTube pojawił się nowy film, który twierdzi, że jest pierwszym na świecie odblokowanym Galaxy S23 Ultra.

a Wideo od YouTubera Agrawalji Technical pokaz udawany Galaxy S23 Ultra i jego górne opakowanie. Całe wideo jest dość ciemne i trudno powiedzieć, czy telefon to Galaxy S23 Ultra, czy jego poprzednik, ponieważ oba telefony wyglądają tak samo. Jednak niektórzy entuzjastyczni użytkownicy Twittera, W tym Tipster Ice UniverseWskazałem na filmie rzeczy, które sprawiają, że cały film wygląda na sfałszowany. Chociaż numer seryjny i IMEI telefonu pokazanego na filmie dotyczy Galaxy S23 Ultra, można go łatwo sfałszować.

Linia anteny jest widoczna na metalowej ramce telefonu w prawej górnej części urządzenia na filmie. Jednak odpowiedzialny Prezentacje prasowe prezentujące Galaxy S23 Ultra Linia anteny powinna znajdować się w lewym górnym rogu. Ice Universe zwrócił uwagę, że czcionka na pudełku Galaxy S23 Ultra w filmie jest cieńsza niż oficjalna czcionka Samsunga. Wydaje się, że to słaba próba podania Galaxy S22 Ultra Podobnie jak Galaxy S23 Ultra. Wygląda na to, że pudełko zostało wydrukowane przy użyciu renderowania telefonu i pewnych umiejętności w Photoshopie.

Samsung oficjalnie zaprezentuje Galaxy S23, Galaxy S23+i Galaxy S23 Ultra 1 lutego 2023 r., a telefony będą dostępne w przedsprzedaży tego samego dnia w niektórych krajach. niektóre rynki Zobacz wzrost ceny w porównaniu do Galaxy S22 serie, a inne nie. Samsung już wystartował Zaakceptuj rejestrację wstępną dla nadchodzących smartfonów.