7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy SpaceX Starlink zostanie wystrzelony podczas meczu piłki nożnej w szkole średniej w Brevard?

Czy SpaceX Starlink zostanie wystrzelony podczas meczu piłki nożnej w szkole średniej w Brevard?

On gra

Czy widzowie futbolu ze szkół średnich Brevarda – w tym ci, którzy oglądają mecze rywalizacyjne, takie jak Cocoa-Rockledge Barbecue Bowl i Eau Gallie vs. Melbourne – Widząc smugę rakiety Falcon 9 na niebie?

Czekać na dalsze informacje. Jak wynika z ostrzeżeń nawigacyjnych, SpaceX celuje w okno w piątek wieczorem podczas kolejnego startu ze stacji sił kosmicznych na Przylądku Canaveral.

SpaceX nie ogłosiło jeszcze oficjalnie nadchodzącej premiery. Jednak zalecenie FAA ogranicza okno startu misji Starlink 6-26 do 18:23–22:54 EDT w piątek.

Meteorolodzy z National Weather Service przewidują 20% szans na deszcz w piątkową noc na Przylądku przy przeważnie zachmurzonym niebie, z minimalną temperaturą około 70. Oczekuje się, że wiatr wschodnio-północno-wschodni będzie w porywach około 15 mil na godzinę, w porywach do 20 mil na godzinę.

45. Eskadra Pogodowa Sił Kosmicznych nie opublikowała jeszcze prognozy startu. Wystrzelenie Falcona 9 będzie rekordowym 60. wystrzeleniem orbitalnym w tym roku ze stacji sił kosmicznych Cape Canaveral i Centrum Kosmicznego im. Kennedy’ego.

więcej: Obejrzyj, jak należąca do SpaceX firma Starlink prowadzi rekordowe starty rakiet na kosmicznym wybrzeżu Florydy

  • NA: Rakieta SpaceX Falcon 9 może wystrzelić najnowszą partię satelitów internetowych Starlink ze stacji sił kosmicznych Cape Canaveral na Florydzie.
  • Uruchom okno: Od 18:23 do 22:54 EST w piątek.
  • Lokalizacja: Uruchom Complex 40.
  • Ścieżka: południowy wschód.
  • Lokalny boom dźwiękowy: NIE.
  • Lądowanie wspomagające: Statek dronowy na Oceanie Atlantyckim.
  • Transmisja na żywo: Rozpoczyna się 90 minut przed startem na floridatoday.com/space.

Najnowsze aktualizacje rozkładów jazdy na Przylądku znajdziesz na stronie floridatoday.com/launchschedule.

Ricka Neila Jest korespondentem kosmicznym magazynu Florida Today (więcej jego artykułów można znaleźć na stronie Kliknij tutaj.) Zadzwoń do Neale’a pod numer 321-242-3638 lub [email protected]. Twitter/X: @Rick Neal1

Przestrzeń jest dla nas ważna, dlatego pracujemy nad zapewnieniem jak największego zasięgu działalności przemysłowej i startów na Florydzie. Takie dziennikarstwo wymaga czasu i zasobów. Wesprzyj go subskrybując tutaj.

READ  Orion rejestruje zapierające dech w piersiach widoki podczas najbliższego przelotu do Księżyca