16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy jesteś zadowolony z gier PS Plus Extra Premium na marzec 2023 r.?

Czy jesteś zadowolony z gier PS Plus Extra Premium na marzec 2023 r.?

Nie będziemy owijać w bawełnę: PS Plus Ekstra To bardzo dobrze, prawda? Środkowy poziom usługi subskrypcji Sony szybko stworzył pokaźny katalog świetnych gier na PS5 i PS4 i wydaje się, że co miesiąc celowo się rozwija.

Dodatki z marca 2023 r. też wnoszą prawdziwą wartość. Genialny tytuł niezależny Tchia jest uruchamiany bezpośrednio w Extra, podczas gdy mocne hity, takie jak Uncharted: Legacy of Thieves Collection i Immortals Fenyx Rising, zapewniają wielki zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. To banał, ale naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dragon Ball Z: Kakarot, Ghostwire: Tokyo, Street Fighter V: Champion Edition, Life Is Strange: True Colors, a nawet RAGE 2 wnoszą coś innego.

Ale spójrz, nie jesteśmy tutaj, aby wpływać na twoją opinię (ups!), więc przejdźmy dalej PS Plus Premium. Do najdroższego poziomu dodano trzy kolejne klasyki, a Ridge Racer Type 4 (PS1), Ape Academy 2 (PSP) i Siphon Filter: Dark Mirror (PSP) oferują trochę zabawy.