19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co wiesz o wystrzeleniu NASA-SpaceX z Przylądka?

Co wiesz o wystrzeleniu NASA-SpaceX z Przylądka?

On gra

Nadszedł dzień startu – kolejna próba wysłania w kosmos należącego do NASA pojazdu SpaceX Crew-8!

Po piątkowym opóźnieniu i sobotnim wieczorze, zespół Crew-8 kieruje się teraz o 22:53 czasu wschodniego w celu wystrzelenia rakiety Falcon 9 astronautów Crew-8 z Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć na żywo blog zespołu kosmicznego FLORIDA TODAY z aktualizacjami misji poprzedzającymi start.

W poście na blogu NASA napisano, że nieudana próba wystrzelenia, która miała miejsce w sobotni wieczór, została przełożona „z powodu niesprzyjających warunków na torze lotu rakiety SpaceX Falcon 9 i statku kosmicznego Dragon”.

„Wystrzelenie Crew-8 zabierze astronautów NASA Matthew Dominicka, Michaela Barratta i Janet Epps, a także astronautę Roskosmosu Alexandra Grebenkina do orbitującego laboratorium. Docelowy czas dokowania to około 3 nad ranem we wtorek” – czytamy w poście.

Najnowsze wiadomości ze stacji sił kosmicznych na Przylądku Canaveral i Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego należącego do NASA można znaleźć na stronie floridatoday.com/space.

Ricka Neila Jest korespondentem kosmicznym magazynu Florida Today (więcej jego artykułów można znaleźć na stronie Kliknij tutaj.) Zadzwoń do Neale'a pod numer 321-242-3638 lub [email protected]. Twitter/X: @Rick Neal1

Przestrzeń jest dla nas ważna, dlatego pracujemy nad zapewnieniem jak największego zasięgu działalności przemysłowej i startów na Florydzie. Takie dziennikarstwo wymaga czasu i zasobów. Wesprzyj go subskrybując tutaj.

READ  Odkryto największą na świecie bakterię wielkości ludzkiej rzęsy