28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się dzieje z kontrowersyjną historią ostatnich najazdów na skórki w Destiny 2?

Co się dzieje z kontrowersyjną historią ostatnich najazdów na skórki w Destiny 2?

Najazd Final Shape w Destiny 2 jest reklamowany jako jeden z najważniejszych momentów w historii serii, podczas którego w końcu zmierzymy się ze Świadkiem, czy to prawda, czy nie, okaże się. the Nie wiadomo, jaka będzie ostateczna postawa postaci.

Teraz mam Bungie Ogłaszać Data nalotu na Final Form, która dla niektórych jest trochę za blisko daty premiery samego dodatku. Dodatek zadebiutuje we wtorek, 4 czerwca. Data premiery nalotu to piątek, 7 czerwca o 10:00 czasu pacyficznego, czyli już za trzy dni.

Prawdą jest, że rajdy wchodzą teraz w tryb konkursowy, więc nie ma potrzeby robić nic, aby zmaksymalizować swoją moc, jak widzieliśmy w czasach Ostatniego życzenia, gdzie głównym problemem dla wszystkich drużyn był po prostu niski poziom.

Jednak wielu graczy nadal nie jest z tego zadowolonych, bo ty Do Trzeba szlifować różne rzeczy. Może to być jakiś aspekt artefaktu sezonowego, chociaż w tym przypadku nie jestem pewien, czy wiemy na pewno, czy nadal tam jest On jest Artefakt sezonowy, ponieważ jest to ostatni sezon.

Ale co ważniejsze, słyszę obawy dotyczące nowej podklasy Prismatic i jej egzotycznego elementu klasowego, który może zostać obdarzony dziwnymi losowymi dodatkami, a także tego, czy niektórzy otrzymają świetne RNG za rzuty przed najazdem. Czy wyszedł jeszcze przed nalotem, czego nie wiemy.

Większe pytania pojawiają się ogólnie wokół Prismatic, ponieważ wydaje się, że ma wiele dziwnych interakcji, które mogą sprawić, że wyścig rajdowy będzie ogromnym bałaganem, ale bez wątpienia będzie lista uszkodzonych przedmiotów, a nawet umiejętności, które można wypróbować w wyścigu rajdowym. I ogranicz to.

Dlaczego to jest tak blisko? Dlaczego nie zrobić tego dalej, tak jak inne rasy?

Domyślam się, że jest w tym element fabularny, ponieważ wiele wskazuje na to, że po nalocie z udziałem… wszyscy Członkowie społeczności, a nie tylko 5–10% osób próbujących dokonać oczywistego nalotu już pierwszego dnia, walczą ze Świadkiem w takiej czy innej formie. Świadek musi zostać pokonany, a saga Światła i Ciemności dobiegła końca, aby Destiny 2 mogło szybko przejść do Epizodu Pierwszego, Echoes skupionego na Weksach, który ma inny format niż poprzednie rozszerzenia.

Wcześniej zazwyczaj mieliśmy krótszy sezon powiązany z wydaniem rozszerzenia, którego zawartość przebiegała równolegle z fabułą kampanii. Tutaj zakończy się saga Światła i Ciemności, być może kilkoma wielkimi wydarzeniami, które zmienią świat, a teraz rozpoczynają się odcinki, niezależne historie, na które owszem, będą miały wpływ wydarzenia z The Final Shape, ale będą one inne niż sposób, w jaki sezony działały wcześniej. Myślę więc, że Bungie chce to rozpocząć tak szybko, jak to możliwe, co wymagałoby zakończenia najazdu i dojścia do ostatecznych momentów formy, niezależnie od tego, jakie to byłyby momenty. Nadal może pojawić się długoterminowa zawartość Final Shape, jeśli powiesz, właśnie kupiłem to rozszerzenie, ale nie odcinki, ale nie będzie to pełny sezon zawartości, chyba że masz Echoes.

Pewnie dlatego nalot był tak wcześnie. To może być dramatyczne, ale przynajmniej rozumiem, dlaczego to zrobili.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

READ  Todd Howard ze Starfield postrzega teraz wszystko jako grę RPG