2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiefs grają z Dolphins we Frankfurcie na meczu Niemcy 2023

Chiefs grają z Dolphins we Frankfurcie na meczu Niemcy 2023

NFL ogłosiło dzisiaj, że mistrzowie Super Bowl, Kansas City Chiefs, zmierzą się z Miami Dolphins w niedzielę, 5 listopada na stadionie we Frankfurcie, siedzibie Eintracht Frankfurt, w jednym z dwóch meczów NFL 2023.

„Cieszymy się, że tej jesieni udamy się do Frankfurtu, aby zagrać z Dolphins” — powiedział Clark Hunt, prezes i dyrektor generalny. „The Chiefs mają długą historię pomagania w rozwoju gry w piłkę nożną na całym świecie iz niecierpliwością czekamy na możliwość gry w Niemczech. Odkąd Chiefs otrzymali międzynarodowe prawa marketingowe w Niemczech, nawiązaliśmy współpracę z fanami i partnerami w całym regionie DACH i możemy. Jesteśmy podekscytowani piłką nożną NFL. Nie możemy się doczekać sprowadzenia Chiefs Kingdom do Niemiec i udostępnienia gry naszym fanom w Europie”.

Aby kupić ogólne bilety wstępu na mecz NFL Germany 2023 pomiędzy Chiefs a Dolphins, fani muszą zarejestrować bilety na stronie www.nfl.com/internationalgames. Rejestracja w celu uzyskania biletów to jedyny sposób, w jaki fani mogą uzyskać dostęp do ogólnych biletów wstępu na Międzynarodowe Igrzyska NFL 2023. Rejestracja w celu uzyskania biletów zapewni fanom jedynie dostęp do sprzedaży i nie gwarantuje dostępności biletów. Dodatkowe szczegóły, w tym daty sprzedaży biletów, zostaną podane w późniejszym terminie.

READ  Błyskawiczne pytanie lawina gola OT po pozornie nieudanym karnym