3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Ukraina vs Polska odbywa się na stadionie Weston Holmes w Peterborough United, aby zebrać pieniądze dla ofiar konfliktu.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Ukraina vs Polska odbywa się na stadionie Weston Holmes w Peterborough United, aby zebrać pieniądze dla ofiar konfliktu.

Stadion Weston Homes w Peterborough United.

W najbliższą sobotę (21 maja) na stadionie Peterborough United odbędzie się na Ukrainie konkurs charytatywny dla ofiar wojny.

Podczas tego charytatywnego wydarzenia Ukraina XI stanie w szeregu przeciwko Polsce XI, aby zaznaczyć jedność między dwoma krajami – szacuje się, że ponad 3 miliony uchodźców schroniło się w Polsce po inwazji Rosji w lutym – a także zbierać pieniądze na wsparcie globalna organizacja charytatywna.

Wspólnie z renomowanymi szefami kuchni i szefami kuchni Damienem Wawrsiniakiem, Claudią Jałusniweską, Danem Jensukiem, Andrzejem Simzakiem i Darrenem Ferride, organizacja charytatywna została powołana, aby nieść pomoc potrzebującym w czasach kryzysu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Proszę zarejestruj się Do naszego codziennego biuletynu

Organizacja charytatywna była szczególnie wpływowa w zbieraniu datków od początku inwazji i zapewniała linie frontu na Ukrainie.

Damien sponsoruje polski zespół poprzez Business House of Feasts poprzez Business House of Feasts w I Green, a Dan sponsoruje również ukraiński zespół poprzez Business Dansen Logistics. Folkgate Legal sponsoruje również całe wydarzenie.

Bilety na konkurs kosztują 5, a wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze wsparcie charytatywne.

READ  Przekształcenie polskiego regionu w europejską potęgę e-mobilności