22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

CEO Microstrategy po cichu rozwiewa pogłoski, że firma sprzedaje bitcoiny

Dyrektor generalny notowanej na Nasdaq Microstrategy po cichu rozwiał pogłoski, że jego firma sprzedaje bitcoiny. Wyjaśnił, że jako firma regulowana przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), zmiany w zasobach bitcoinów muszą być ujawniane akcjonariuszom za pośrednictwem dokumentów SEC.

Dyrektor generalny Microstrategy mówi, że jakakolwiek sprzedaż bitcoinów powinna być publicznie ujawniona SEC i akcjonariuszom

W tym tygodniu Pospolity W mediach społecznościowych krążyło, że notowana na Nasdaq firma Microstrategy, zajmująca się oprogramowaniem Bitcoin, po cichu go sprzedaje BTC.

Michael Saylor, dyrektor generalny Microstrategy, napisał w piątek na Twitterze, aby rozwiać pogłoskę. Wyjaśnił, że jako firma regulowana przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), Microstrategy jest zobowiązana do ujawniania akcjonariuszom wszelkich istotnych zmian w strategii firmy za pośrednictwem dokumentów SEC.

Ponadto dyrektor generalny podkreślił, że zgłoszenia SEC są dokumentami publicznymi, „dostępnymi dla wszystkich”. Zauważył również, że zmiany fizyczne obejmują nabywanie i utrzymywanie bitcoinów, a także wprowadzanie zmian w posiadanych kryptowalutach.

CEO Microstrategy po cichu rozwiewa pogłoski o sprzedaży bitcoinów

Aktualności Bitcoin.com opublikowany Artykuł z tego tygodnia wyjaśnia, dlaczego plotka nie jest prawdziwa i BTC Tytuł, o którym mowa, nie jest własnością Microstrategy. Adres faktycznie należy do giełdy kryptowalut.

Podczas gdy niektórzy ludzie doceniają wyjaśnienie Saylora, niektórzy pozostają sceptyczni, decydując się uwierzyć, że plotka Microstrategy o sprzedaży bitcoinów jest prawdziwa.

Saylor był zagorzałym zwolennikiem BTC. Wielokrotnie powtarzał, że w najbliższym czasie nie będzie sprzedawał swoich monet, wskazując, że zachowa je przez sto lat.

W lutym Prezes Microstrategy Powiedziała: „Widzę dowody na większą adopcję instytucjonalną, większą adopcję wśród funduszy hedgingowych uczelni i innych”. W grudniu ubiegłego roku przewidział, że cena Bitcoina osiągnie 6 milionów dolarów.

Na początku tego miesiąca jego firma wydała dodatkowe 200 milionów dolarów na zakup bitcoinów, podnosząc jego sumę artykuły kolekcjonerskie do 129218 BTC. Microstrategy przejmuje walutę wspieraną przez Bitcoin pożyczka Aby kupić dodatkowe monety.

READ  SEC pozywa Elona Muska i szuka zeznań w śledztwie na Twitterze. Akcje Tesli mają się dobrze.

Co sądzisz o plotkach, że Microstrategy sprzedaje Bitcoiny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Kevin, austriacki student ekonomii, znalazł Bitcoina w 2011 roku i od tego czasu jest misjonarzem. Jego zainteresowania dotyczą bezpieczeństwa Bitcoin, systemów open source, efektów sieciowych oraz skrzyżowania ekonomii i kryptografii.

kredyty fotograficzne: Shutterstock, Pixabay, Wikicommons