5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cameron Diaz wycofuje doniesienia na temat zachowania Jamiego Foxxa na planie filmowym „Powrót do pracy” – ostateczny termin

Cameron Diaz wycofuje doniesienia na temat zachowania Jamiego Foxxa na planie filmowym „Powrót do pracy” – ostateczny termin

To byłaby Cameron Diaz Powrót do pracy Wraz z Jamiem Foxxem w serwisie Netflix i aniołki Charliego Gwiazda broni swojej partnerki przed zarzutami, z którymi trudno się z nią współpracowało.

W nowym wywiadzie Diaz przerwała milczenie na temat współpracy z Foxxem i donosi, że w filmie wystąpi u boku Foxxa. Django bez łańcuchów Gwiazda będzie miała wpływ na jej karierę.

„Naprawdę nienawidzę wszystkiego, co powiedziano wówczas o naszej grupie” – powiedział Diaz. Szminka na krawędzi Podcast na temat plotek, które rozeszły się w mediach podczas kręcenia filmu Powrót do pracy. „Masz ochotę krzyczeć z całych sił: «O czym ty mówisz?».

Diaz pochwalił następnie Foxxa, dodając: „Jimmy jest jakby cheerleaderką całej ekipy. Wszyscy go kochają. Świetnie się z nim bawiliśmy na planie, a on jest profesjonalistą w każdym calu.

Powrót do pracy To powrót Diaza do kina po 2014 roku że jaW którym zagrała z Foxxem. Diaz współpracował także z Foxx w 1999 roku Jakakolwiek niedziela.

„Jimmy jest najlepszy. Bardzo kocham tego faceta. To wyjątkowa osoba, bardzo utalentowana i bardzo zabawna” – dodała. „Czkawka, która wydarzyła się podczas procesu produkcyjnego, jest czymś normalnym. Ale oczywiście nic nie zostało opóźnione poza zakończeniem. To coś, o czym nie mam prawa rozmawiać.”

Fox w kwietniu ubiegłego roku doznał „powikłań medycznych” i nadal dochodzi do siebie, o czym Diaz z radością się dowiaduje.

„Kiedy widzę i słyszę ludzi próbujących w ten sposób poniżyć kogoś innego… [Jamie is] – Bardzo eleganckie – stwierdziła. „On na to: «Nie». Po prostu im pozwólcie [talk].’ Jednakże bardzo mnie to rozzłościło.

Powrót do pracy Jest to film wyreżyserowany przez Setha Gordona, którego współautorem jest Brendan O’Brien, a w rolach głównych występują Foxx i Diaz. W filmie występują Kyle Chandler, Glenn Close, Andrew Scott, Jimmy Demetriou, McKenna Roberts i Rylan Jackson.

READ  Adam McKay Film z Robertem Pattinsonem, Robertem Downeyem Jr. - The Hollywood Reporter