3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Widzowie czwartego sezonu True Detective składają tę samą skargę dotyczącą nowego serialu Night Country

Widzowie czwartego sezonu True Detective składają tę samą skargę dotyczącą nowego serialu Night Country

Prawdziwy detektyw Widzowie składają tę samą skargę po powrocie serialu HBO.

Seria antologii powraca z czwartym odcinkiem zatytułowanym Prawdziwy detektyw: Nocna krainaKtóry rozpoczął się w niedzielę (14 stycznia) z Jodie Foster i Callie Reese w rolach głównych.

Recenzje nowego sezonu były pozytywne pomimo złej woli, a wiele osób chwaliło jego główny występ – posunęło się nawet do uznania go za równie dobry, jak cieszący się dużym uznaniem pierwszy sezon, który został wyemitowany w 2014 r., a w rolach głównych wystąpili Matthew McConaughey i Woody. Harrelsona.

Programowi zostaje jednak zarzucony jeden zarzut, który dotyczy tytułów otwierających, a dokładniej wyboru piosenki odtwarzanej przed napisami końcowymi.

Jak dotąd w każdym sezonie Prawdziwy detektyw – w tym satyryczny drugi występ – został doceniony za utwór tytułowy. Utwór „Far from Any Road” z pierwszego sezonu wykonał The Handsome Family, a piosenka „Nevermind” Leonarda Cohena została zaczerpnięta z jego płyty z 2014 roku. Popularne problemyZostał wybrany jako otwierający drugi sezon.

W trzecim sezonie, w którym wystąpili Mahershala Ali i Stephen Dorff, muzyką otwierającą był cover „Death Letter” Son Housa w wykonaniu Cassandry Wilson, co oznacza, że ​​sezon czwarty ma wiele do zaoferowania.

Ci, którzy włączają się, żeby oglądać Prawdziwy detektyw: Nocna kraina Szybko zdałem sobie sprawę, że tym razem była to piosenka „Bury a Friend” Billie Eilish – i chociaż to nie jakość piosenki przygnębia ludzi, pojawia się znak zapytania co do sposobu wykonania tego cięcia, ponieważ było ono używane w tak wielu piosenki. Filmy i inne programy telewizyjne.

Piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty Eilish z 2019 roku Kiedy wszyscy zaśniemy, dokąd pójdziemy?został niedawno pokazany w zwiastunie Pani Web, spin-off Spider-Mana z Sidneyem Sweeneyem w roli głównej, którego premiera zaplanowana jest na przyszły miesiąc. Piosenka pojawiła się między innymi w zwiastunie filmu Karnawałowy rząd I Nocne pływanie.

Widzowie telewizyjni mogą także usłyszeć piosenkę z tytułami m.in społeczność, Dickinsona I duże ustaA także filmy Kimmyw reżyserii Stevena Soderbergha i Śpiew 2.

Jeden z widzów napisał: „Moim jedynym «prawdziwym» ​​zastrzeżeniem jest to, że jako motyw przewodni wybrali piosenkę Billie Eilish. Uwielbiam Eilish! To dobra piosenka! Ale jest zbyt przesadzona w przypadku każdego zwiastuna/partytury. Nowe piosenki, ludzie . Proszę.”

READ  Hulk Hogan „nie czuje nic od pasa w dół po operacji – ale chodzi z laską”

Jodie Foster w „Detektywie: Nocna kraina”.

(HBO)

Inny dodał: „Billie Eilish za nową Prawdziwy detektyw Piosenka wprowadzająca to…. Wybór został dokonany…”, a inny widz wtrącił się: „W nowym jest około 10 kropli igieł Prawdziwy detektyw Wszystkie są bardzo nudne i bezbarwne, ale najgorsza z nich jest piosenka z sekwencji tytułowej, czyli ta sama piosenka Billie Eilish, w której użyli Pani Web Ciągnik.”

Prawdziwy detektyw Można go oglądać w USA w HBO oraz w Wielkiej Brytanii w Sky Atlantic i NOW.