25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Cały świat oszalał!” Kate Bush o Running That Hill | Kate Bush

Kate Bush omówiła niezwykły sukces swojej piosenki Running Up That Hill z 1985 roku w swoim pierwszym wywiadzie, odkąd piosenka powróciła na listy przebojów.

W rozmowie z Emmą Barnett w programie BBC Radio 4 „Godzina kobiet” Bush powiedział, że sytuacja była „niezwykła… naprawdę szokująca, prawda? To znaczy, cały świat oszalał”.

Wbieganie na wzgórze to numer 1 w UK wykresy I mógł spędzić drugi tydzień na szczycie w piątek, pomimo nowych głośnych wydawnictw Drake’a i Beyoncé. Zajęła piąte miejsce w USA, w porównaniu ze szczytem nr 4 w zeszłym tygodniu, co czyni ją jej pierwszym singlem w USA.

Piosenka jest głównym tematem postaci Maxa Mayfielda w czwartym sezonie niezwykle popularnego dramatu Netflix. Dziwne rzeczyktóry stworzył całe pokolenie fanów Kate Bush.

„To świetna seria, myślę, że utwór przyciągnie uwagę. Ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że będzie coś takiego” – powiedział Bosch. „Bracia Duffer stworzyli serię i faktycznie oglądaliśmy ją od pierwszej serii, więc Znałem już serię. I pomyślałem, że to świetny sposób na wykorzystanie piosenki w tak pozytywny sposób. Wiesz, prawie jako rodzaj zaklęcia dla Maxa. I tak, myślę, że to bardzo wzruszające”.

Na początku tego miesiąca Matt Dover, współtwórca serialu, powiedział, że muzyka Busha powróci w dwóch szczytowych odcinkach sezonu 4, które zostały wydane 1 lipca. „Na końcu jest epicki moment dla Kate Bush, którego się nie spodziewaliśmy, odkryliśmy podczas naszej edycji” – powiedział. „Sekwencja była naprawdę fajna i byliśmy z niej zadowoleni, ale czegoś w niej brakowało. A ja powiedziałem: OK, spróbujmy Kate. Bo kiedy Kate nas zawiodła?” i wyniosłem to na nowy poziom. To prawdopodobnie najbardziej epicki moment Kate Bush. powraca w znaczący sposób”.

READ  Demi Lovato jest zaręczona! Piosenkarka przyjmuje propozycję Gottsa, pokazując jednocześnie swój ogromny pierścionek z brylantem

Ukazał się nowy zwiastun dwóch ostatnich odcinków Stranger Things, zawierający świetną przeróbkę Running Up That Hill.

Rozmawiając z Barnettem, Bush powiedziała, że ​​nie słuchała Running Up That Hill „naprawdę długo”, zanim wróciła na listy przebojów, dodając: „Nigdy nie słuchałam moich starych rzeczy”. Ostatni raz wystąpiła w 2014 roku podczas serii koncertów teatralnych w Londynie przed świtem.

Bush powiedział, że jego oryginalny tytuł był umową z Bogiem, ale „Myślę, że firma nagraniowa po prostu martwiła się, że nie pojawi się w radiu. Ludzie poczują, że to drażliwy tytuł”.

A o znaczeniu piosenki, powiedziała: „Naprawdę lubię, gdy ludzie słuchają piosenki i biorą z niej, co chcą. Ale pierwotnie została napisana jako idea wymiany między mężczyzną i kobietą. poczuj, co to było, z drugiej strony”.

W poprzednim wywiadzie w 1986 r. wyjaśniła znaczenie piosenki, mówiąc, że „chodzi o fundamentalne różnice między mężczyznami i kobietami, myślę, że staram się usunąć te przeszkody, będąc na czyimś miejscu. Rozumieją, jak to widzą , mając nadzieję, że rozwiąże to problemy w związku”.

W wywiadzie dla Radio 4 Bush opisała rok 2022 jako „niesamowicie ekscytujący czas… cóż, to przerażający czas na tak wielu poziomach dla ludzi. Bardzo trudny. Ale to także czas, w którym dzieją się niesamowite rzeczy. niesamowite tempo”. To naprawdę przytłaczające. Ale wiesz, jest wiele postępów w medycynie i są pozytywne rzeczy – myślę, że musisz po prostu bardziej się przyjrzeć, aby je teraz znaleźć”.