25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Była Miss Brazylii Gliese Correa zmarła w wieku 27 lat po usunięciu migdałków

Była Miss Brazylii Gliese Correa zmarła w wieku 27 lat po usunięciu migdałków

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Operacja w kwietniu była rutynowa: Gliese Correa usunęła migdałki.

Ale pięć dni później była panna Brazylii doznała krwotoku i była w śpiączce przez ponad dwa miesiące.

Teraz Brazylia opłakuje swoją stratę. Correa, która została ukoronowana Miss Costa do Sol i Miss United Continents w Brazylii 2018, zmarła w poniedziałek 27 lat z niewydolnością nerek. Nigdy nie odzyskała przytomności.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tą stratą” – powiedział The Washington Post pastor rodziny Lydian Alves. „Była cudowną kobietą i tak kochaną przez wszystkich. Nie byłoby łatwo żyć bez jej uśmiechu i blasku.”

Pojechaliśmy w głąb Amazonii, aby zbadać wylesianie. Czekało nas szokujące odkrycie.

Migdałki, dwa węzły chłonne z tyłu gardła, pomagają filtrować bakterie, aby zapobiec infekcji w organizmie. Są usuwane, aby leczyć problemy z oddychaniem, które zakłócają sen, a czasem nawracające infekcje. Wycięcie migdałków jest zwykle częstym zabiegiem ambulatoryjnym wykonywanym w znieczuleniu ogólnym. Jest uważany za stosunkowo bezpieczny i rutynowy proces; Szacunkowa śmiertelność waha się od 1 na 10 000 do 1 na 40 000.

Correa, modelka, ekspertka od urody i influencerka mająca ponad 56 000 obserwujących na Instagramie, była ewangelicką chrześcijanką, która dużo publikowała o Bogu i swojej wierze. Urodziła się w Macae, mieście na atlantyckim wybrzeżu Brazylii, 120 mil na północny wschód od Rio de Janeiro, i pracowała od najmłodszych lat.

„Nigdy nie dowiemy się, jak silni jesteśmy, dopóki jedyną opcją jest bycie silnym” – napisała w poście na Instagramie, zgodnie z Daily Mail. „Naprawdę nie urodziłem się w złotej kołysce, pochodzę z bardzo skromnej rodziny, ale jestem z tego bardzo dumny, naprawdę dumny”.

Correa została pochowana we wtorek w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

„Bóg wybrał ten dzień, aby ponownie zjednoczyć naszą księżniczkę” – napisał wielebny Jack Abreu, przyjaciel rodziny. „Wiemy, że będzie nam jej bardzo brakowało, ale teraz rozświetli niebo swoim uśmiechem. Osiągnęła swój cel i pozostawiła w nas spuściznę miłości!”

READ  Aktorka „Narzeczonej księżniczki” Carrie Elwes dochodzi do siebie po ugryzieniu grzechotnika w Malibu

Amerykański podejrzany o morderstwo uciekł do Meksyku. Łowcy Gringo czekali.

Correa znana jest z pracy nad projektami społecznymi w swoim kościele, zwłaszcza tymi, które koncentrują się na pomocy kobietom z rakiem piersi.

„Gliese na zawsze zostanie zapamiętana ze względu na oświecone piękno, radość i współczucie, które widać w jej pracy” – napisał brazylijski narodowy konkurs piękności na Instagramie.

Alves napisał: „Moje serce jest odcięte”. „Ten uśmiech otrzymałem całe zakończenie nabożeństwa uściskiem i kocham cię, piękny księdzu”.

Obserwatorzy zostawili setki wiadomości z kondolencjami na jej koncie na Instagramie. Najnowszy post jej rodziny przedstawia ilustrację uśmiechniętej Korei obejmującej Jezusa z cytatem z Nowego Testamentu Tymoteusza:

„Dobrą walkę stoczyłem, ukończyłem wyścig, zachowałem wiarę”.