22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Call of Duty pozwala teraz niszczyć oszustów za pomocą własnego automatycznego trybu boga

Call of Duty pozwala teraz niszczyć oszustów za pomocą własnego automatycznego trybu boga

Blokowanie oszustów nie zawsze działa, ponieważ zazwyczaj mogą utworzyć nowe konto. gry takie jak Wezwanie do służby Coraz częściej szukają sposobów, aby ludzie grający w ich gry byli mniej zabawni – a najnowszym pomysłem jest sprawienie, by uczciwi gracze byli głupcami. Nowa „tarcza przed obrażeniami” w Wezwanie do służby strefa wojnyNowe oprogramowanie zapobiegające oszustwom Ricocheta sprawia, że ​​pociski oszusta natychmiast odbijają się od niego, więc możesz podejść do niego, gdy radośnie błąka się po okolicy, a następnie sam go zniszczyć.

Możesz oglądać TimTheTatman na YouTube pokazując go na żywo tutaj, W tym filmie około 1 minuty i 13 sekund:

W poście na blogu Ogłaszając tę ​​funkcję, Activision mówi, że aktywuje się ona tylko „gdy serwer wykryje, że oszust manipuluje grą w czasie rzeczywistym”, oraz że „nie ma możliwości, aby gra zastosowała Tarczę Obrażeń losowo lub przypadkowo” w przypadku Zastanawiam się nad tym.

„Nigdy nie będziemy angażować się w strzelaninę między przestrzegającymi prawa członkami społeczności” – dodaje Activision. Więc jeśli widzisz, że to się dzieje, gdy nie oszukujesz, cóż, prawdopodobnie masz pytania.

Firma poinformowała również oszustów, że zacznie ich blokować we wszystkich Wezwanie do służby Seria gier, nie tylko na zasadzie gra po grze, a ten zakaz będzie rozciągał się na przyszłość Wezwanie do służby również gry. Pisze:

Postępujące lub ekstremalne lub powtarzające się naruszenia Polityki bezpieczeństwa – takie jak oszustwa w grze – mogą skutkować trwałym zawieszeniem wszystkich kont. Ponadto każda próba ukrycia, zamaskowania lub zaciemnienia Twojej tożsamości lub tożsamości Twoich urządzeń może również skutkować trwałym zawieszeniem.

Oszukiwanie staje się coraz bardziej epidemią w grach W ciągu ostatnich dwóch lat, bez pozostawienia żadnej popularnej gry takiej, jaka jest, do tego stopnia, że Profesjonalni gracze zrezygnowali z niektórych tytułów A Gracze konsolowi odmawiają gry międzyplatformowej z PC Ponieważ szerzą się tam oszuści. Epic nie będzie aktualizowany Jest to gra elektroniczna Aby grać na Steam Deck Ze strachu przed oszustami też.

READ  Zawór pokazuje bezpieczną temperaturę powierzchni pary w fali upałów

Firmy takie jak Activision wchodzą w interakcje Ogromne nowe inicjatywy w zakresie zwalczania oszustwwłącznie z Mieć oryginalne sterowniki na poziomie jądra dla komputera PCale także zwalczają oszustwa na drodze sądowej, oskarżenie lub grozić pozwem ich twórcy na ziemi.

Jednak trolling z oszustami to także fajna technika. Oprócz nowej zbroi Call of Duty, Widzieliśmy League of Legends A Legendy Apex Deweloperzy Sugerują, że zmuszą oszustów do walki wyłącznie ze sobą, skazanych na walkę z nim w piekle oszustów.