22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cade Cunningham otrzymał nagrodę MVP w nowym wyzwaniu Rising Stars

Cade Cunningham otrzymał nagrodę MVP w nowym wyzwaniu Rising Stars

Cleveland – The Rising Stars Challenge stało się najnowszym segmentem All-Star w weekend, który przeszedł zmianę formatu i był to sukces.

Wydarzenie, w którym biorą udział najlepsi gracze NBA z pierwszego i drugiego roku, miało w tym sezonie zupełnie nowy format. Zamiast być tylko jedną grą, w której uczestniczą ci gracze, jak w poprzednich latach, istniały cztery składy siedmiu graczy trenowanych przez Hall of Famers Isiah Thomas, Rick BarryA James Worthy A Gary Payton.

Rozegrano trzy mecze – dwa półfinałowe z 50 meczami i mecz o mistrzostwo z 25 meczami, nawiązując do obchodów 75-lecia ligi w tym sezonie.

i po Kid Cunningham1 wybór w drafcie NBA 2021, doprowadził Barry’ego do zwycięstwa 25-20 nad drużyną Isiah, aby wygrać wydarzenie, i powiedział, że jest zadowolony ze zmiany formatu.

„To była świetna zabawa”, powiedział Cunningham po zdobyciu nagrody MVP podczas imprezy. „Wspaniali koledzy z drużyny, wspaniali trenerzy, świetna atmosfera… Na pewno świetnie się bawiłem.”

We wszystkich trzech grach wykorzystano „Elam Ending”, które po raz pierwszy pojawiło się na All-Star Weekend dwa lata temu w Chicago, kiedy zadebiutowało w grze All-Star.

„Czułem się dobrze” Missile Ranger Galen zielony Powiedział, po tym, jak jego drużyna przegrała w pierwszym półfinale, kiedy Desmond Ben Uderz kilka rzutów wolnych, aby go zamknąć. „Było fajnie. To było ekscytujące. Po prostu spacerowaliśmy i graliśmy za darmo”.

Podczas gdy momenty otwarcia gier przypominały poprzednie gry Rising Stars, które zwykle były zanurzone, 3 sekundy i prawie żadna intensywność, nowy format dodał trochę pikanterii w ostatniej chwili.

Kiedy popełnił faul Bane Galen Suggs – który chwilę temu chybił ewentualnego rzutu wolnego – pod koniec pierwszego półfinału obaj z nim rozmawiali Cole’a Anthony’ego A Teresa Maxi Zanim spokojnie zatonie w sekundę, aby dać swojej drużynie zwycięstwo.

READ  Rory McIlroy – Brakowało głównych filarów Rydera, ale będą żałować nieobecności

W rzeczywistości wszystkie trzy mecze ostatecznie zakończyły się rzutem wolnym – oznaką nietypowego typu obrony, który był rozgrywany, przynajmniej gdy mecze były na linii, przez całą noc.

„Uwielbiam to”, strażnik Szerszenia kula lamillo Powiedział. „Czuję, że to było psychodeliczne. Mając coś nowego, z 75, 50 i 25, czuję, że było to kultowe”.

Dzisiejszego wieczoru uczestniczyli także gracze G League Ignite, którzy po raz pierwszy wzięli udział w uroczystościach – to dodatkowy sposób na podkreślenie przez NBA swojej nowej inicjatywy, aby mieć jak najlepsze szanse na ominięcie college’u i zamiast tego spędzenie czasu w G League, zanim zakwalifikują się do draftu.