1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były żołnierz USC QB Malachi Nelson, rekrut nr 1 w 2023 r., wybiera Boise St. Louis.

Były żołnierz USC QB Malachi Nelson, rekrut nr 1 w 2023 r., wybiera Boise St. Louis.

Rozgrywający Malachiasza NelsonaKandydat nr 1 w klasie 2023 ogłosił w sobotę, że przeniesie się do stanu Boise.

Nelson wszedł na portal transferowy 18 grudnia, opuszczając USC już po jednym sezonie. Usiadł za rozgrywającym, zdobywcą Heisman Trophy Caleba Williamsa I Millera Mossa W tym sezonie oddał tylko trzy podania.

Mierzący 180 cm wzrostu i ważący 190 funtów Nelson pochodzący z Los Alamitos w Kalifornii przeniósł się do Oklahomy, gdy trenerem był Lincoln Riley. Nelson przeniósł się do USC, kiedy Riley objął tam stanowisko głównego trenera.

Nelson w ostatnim sezonie w szkole średniej rzucił na odległość 2898 jardów, 35 przyłożeń i cztery przechwyty i został Graczem Roku California Gatorade.

Boise State straciło rozgrywającego Taylina Greena W tym sezonie przenieść się do Arkansas. W 11 meczach w tym sezonie rzucał na odległość 1752 jardów, 11 przyłożeń i 9 przechwytów. Trener Spencer Danielson powraca Maddoxa MadsenaRzucił na odległość 1191 jardów, 9 przyłożeń i 3 przechwyty, ale doznał kontuzji, która pozwoliła mu zagrać w dziewięciu meczach.

Nelson niedawno odwiedził stan Boise i ogłosił swoją decyzję ws Sobotni wieczór w mediach społecznościowych.

Nelson daje Broncos wybitnego rozgrywającego, którego sztab nie miał. Jako że pozostały mu cztery lata ważności, może stanowić długoterminowe rozwiązanie dla trenerów.

READ  Jay Glazer twierdzi, że 49ers QB Brock Purdy „przerażony” w drugiej połowie meczów – NBC Sports Bay Area i Kalifornia