16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były strażnik Wizards and Warriors Ryan Rollins został oskarżony o kradzież ze sklepu Target

Były strażnik Wizards and Warriors Ryan Rollins został oskarżony o kradzież ze sklepu Target

ALEXANDRIA, Wirginia – Były obrońca Washington Wizards Ryan Rollins, który w poniedziałkowy wieczór został zwolniony przez drużynę, jest oskarżony o wielokrotne kradzieże ze sklepu Target, wynika z dokumentów znajdujących się w aktach Sądu Okręgowego w Aleksandrii, uzyskanych przez Sportowiec.

Jak wynika z dokumentów sądowych, Rollins ukradł z Target drobne artykuły gospodarstwa domowego, takie jak artykuły spożywcze, płyny do mycia ciała i świece, przy siedmiu różnych okazjach w okresie od 9 września do 9 listopada, kiedy znajdował się w składzie Wizards. Postawiono mu siedem zarzutów drobnej kradzieży, a wartość przedmiotów rzekomo skradzionych w każdym z nich oszacowano na mniej niż 1000 dolarów.

Drobna kradzież towarów o wartości mniejszej niż 1000 dolarów od firmy Jest to klasyfikowane jako wykroczenie pierwszego stopnia W Wirginii.

Rozprawa sądowa wyznaczona jest na początek lutego, a Rollins nie złożył jeszcze apelacji.

Adwokat Rollinsa, Nathan Moeskens i agent Mike Silverman odmówili komentarza, gdy skontaktowano się z nimi w czwartek Sportowiec.

Wizards zwolnili 21-letniego Rollinsa w poniedziałkowy wieczór po tym, jak rozegrał on 10 meczów w sezonie zasadniczym. Rezerwowy obrońca dołączył do Wizards w ramach letniej wymiany, w ramach której Waszyngton sprzedał Chrisa Paula Golden State Warriors i otrzymał Jordana Paula, Rollinsa i Patricka Baldwina Jr., zawodnika z numerem 2 w roku 2027 oraz z pierwszej dwudziestki. rozgrywający. Wybór w pierwszej rundzie wyborów w 2030 r

Zwolnienie Rollinsa, młodego zawodnika z oczywistym potencjałem w defensywie, wydawało się dziwnym posunięciem dla odbudowujących się Wizards, którzy zajmują ostatnie miejsce w NBA pod względem liczby punktów dozwolonych na posiadanie i mogą wymienić weteranów przed ostatecznym terminem wymiany zawodników w NBA przypadającym 8 lutego. .

„Właśnie dowiedzieliśmy się o zarzutach postawionych Ryanowi” – ​​powiedział The Athletic, prezes koszykówki Monumental, Michael Wenger. „Nie możemy komentować tej sprawy ani decyzji o składzie”. Wenger dodał: „Poważnie podchodzimy do naszej roli jako obywatele DMV, przedstawiciele naszych fanów i zespół, z którego nasza społeczność może być dumna. To są oczekiwania, a nie aspiracje. Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego rozwoju naszego zespołu i dążenia do osiągnięcia doskonałość na boisku i poza nim.”

READ  PGA Tour, konwencja PIF: Przyszłość LIV Golf zostanie określona przez wycieczki samochodowe

We wtorek, korzystając z miejsca w składzie stworzonego przez Rollinsa, Wizards podpisali 10-dniowy kontrakt ze strażnikiem Hamidou Diallo.

Pensja Rollinsa w wysokości 1,7 mln dolarów za sezon 2023–24 była w pełni gwarantowana, a 600 000 dolarów z jego pensji za sezon 2024–2025 było w pełni gwarantowane. Teraz, gdy Rollins wyraził zgodę na zwolnienia, pensje te, które są minimalne w porównaniu z pułapem wynagrodzeń NBA, będą wliczane do górnego pułapu wynagrodzeń Wizards w poszczególnych sezonach.

Rollins pierwotnie przeszedł do Warriors w ramach nocnego draftu po tym, jak Atlanta Hawks wybrała go w 2022 roku z Uniwersytetu w Toledo na 44. miejscu w klasyfikacji generalnej. Jako debiutant wystąpił w 12 meczach sezonu zasadniczego dla Warriors.

(Zdjęcie u góry: Bill Streicher/USA Today)