18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były prezes Blizzarda, Mike Ybarra, chce zaoferować programistom „wskazówki”.

Były prezes Blizzarda, Mike Ybarra, chce zaoferować programistom „wskazówki”.

Były prezes Blizzarda, Mike Ybarra, chciałby mieć możliwość „mentorowania” twórców gry po ukończeniu gry.

Choć przyznaje, że „większości nie spodoba się ten pomysł”, Ybarra twierdzi, że kiedy osiąga sukcesy w grze, „często” myśli: „Szkoda, że ​​nie mogę dać tym ludziom kolejnych 10 czy 20 dolarów, bo było warte więcej”. początkowe 70 dolarów.

Newscast: Czy kupimy PlayStation 5 Pro?Obejrzyj na YouTube

„Myślałem o tym pomyśle przez jakiś czas jako gracz, odkąd ostatnio zacząłem interesować się grami dla jednego gracza” – napisał Ybarra na Twitterze/X.

„Kiedy wygrywam grę, są pewne rzeczy, które napawają mnie podziwem, jak wspaniałe było to doświadczenie. Pod koniec gry często myślałem: «Szkoda, że ​​nie mogę dać tym ludziom kolejnych 10 czy 20 dolarów, bo to było wart ponad 70 dolarów. „Po pierwsze, nie próbowali mnie przekonać w każdej sekundzie”.

„Gry takie jak Horizon Zero Dawn, Gears of War, Red Dead Redemption 2, Baldur's Gate 3, Elden Ring itp. Wiem, że 70 dolarów to już dużo pieniędzy, ale jest to opcja końcowa, której czasami żałuję. Niektóre gry są to specjalne.

„Wiem, że większości ludzi nie spodoba się ten pomysł. [By the way]„Zdaję sobie sprawę, że jesteśmy zmęczeni „dawaniem napiwków” na wszystko inne, ale różni się to od scenariusza „od nacisku do napiwku”, którego doświadcza wiele osób i na temat którego przekazuje opinie”.

READ  Philips Hue w końcu rozwiązuje jedno ze swoich największych ograniczeń

Jego ostatni komentarz prawdopodobnie odzwierciedla „kulturę dawania napiwków” i przekonanie, że niektóre branże wykorzystują napiwki w celu podcinania wynagrodzeń osób i tak już przepracowanych, a Niektórzy gracze Przekonali się już, że będzie im trudno zaufać wydawcom, że będą dzielić się wskazówkami w równym stopniu (jeśli w ogóle).

Po odejściu Ybarry firma Blizzard ogłosiła niedawno nowego szefa: Joannę Farris, byłą dyrektor naczelną Activision ds. franczyzy Call of Duty.

Nowe stanowisko Farrisa ogłoszono tydzień po tym, jak Microsoft potwierdził zwolnienia na początku roku. Jej nominacja oznacza pierwszą nową liderkę studia od czasu, gdy Microsoft ostatecznie kupił Activision Blizzard za 69 miliardów dolarów w październiku, po prawie dwóch latach uzyskiwania zgód organów regulacyjnych i sporów prawnych.