16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były ochroniarz prezydenta USA chroni księcia Harry’ego podczas podróży członka rodziny królewskiej do Niemiec na otwarcie Igrzysk Invictus

Były ochroniarz prezydenta USA chroni księcia Harry’ego podczas podróży członka rodziny królewskiej do Niemiec na otwarcie Igrzysk Invictus

Były ochroniarz prezydenta USA Chris Sanchez po raz kolejny staje na linii ognia, aby chronić księcia Harry’ego w Niemczech.

Były agent Secret Service przybył z Harrym samolotem British Airways z Londynu i siedział z przodu samochodu, który zawiózł go do luksusowego hotelu w Düsseldorfie.

Sfotografowano go wraz z Harrym, gdy opuszczali lotnisko po eskorcie z samolotu British Airways do czekającego samochodu.

Odkąd porzucił życie królewskie, urodzony w Teksasie Sanchez jest głównym ochroniarzem Harry’ego i Meghan i towarzyszy im we wszystkich podróżach zagranicznych oraz po Stanach Zjednoczonych.

Pracuje za pośrednictwem swojej prywatnej firmy ochroniarskiej z siedzibą w Houston, zwanej Touchstone Global, która zapewnia ścisłą ochronę liderom biznesowym i innym VIP-om.

Chris Sanchez – ubrany w białą koszulę i czarny garnitur – towarzyszy Harry’emu i Meghan w ich podróży do Dusseldorfu na tegoroczne Invictus Games
Sanchez – z ręką na drzwiach samochodu – to były agent amerykańskich tajnych służb, widziany na zdjęciu chroniącym Baracka Obamę w Moneygall w Irlandii w 2011 r.
Sanchez wcześniej ujawnił, że zainspirował go do zostania ochroniarzem po obejrzeniu filmu Clinta Eastwooda „Na linii ognia” (na zdjęciu)
Sanchez spędził pięć lat w amerykańskich tajnych służbach, dwa i pół roku zarówno u Baracka Obamy, jak i George’a W. Busha.
Obecnie jest głównym ochroniarzem Harry’ego i Meghan, a po raz pierwszy widziano go, jak śledził parę podczas Igrzysk Invictus w Hadze w Holandii w 2022 r. po „Megxit”.

Przeczytaj więcej: Na linii ognia… dla Harry’ego i Meghan: Były agent wywiadu Obamy i George’a W. Busha, który towarzyszy rodzinie królewskiej na Igrzyskach Invictus, zainspirował się filmem Clinta Eastwooda i doradzał dyrektorom ds. ropy i gazu

Twardy ochroniarz ujawnił wcześniej, że do włączenia się do Secret Service zainspirował go obejrzenie filmu Clinta Eastwooda „Na linii ognia”.

„Byłem zafascynowany całym logo Secret Service i tajemnicą Secret Service” – powiedział w wywiadzie.

W ciągu swojej 14-letniej kariery był członkiem ochrony prezydenta George’a W. Busha i Baracka Obamy.

Sancheza po raz pierwszy widziano z parą, gdy w zeszłym roku uczestniczyli w Invictus Games w Hadze w Holandii. Było to ich pierwsza wspólna zagraniczna podróż od czasu „Megxit”, kiedy zdecydowali się dożywotnio porzucić obowiązki królewskie w Kalifornii.

Tęgi były funkcjonariusz policji często towarzyszył Meghan, gdy ta udawała się na wycieczkę po tym miejscu.

Zawsze był o krok przed księciem i księżną Sussex i wydawał polecenia pozostałym członkom ochrony, którzy towarzyszyli parze.

Sanchez był także po stronie pary, gdy ich rzecznik określił jako „niemal katastrofalny w skutkach pościg podczas majowej wizyty w Nowym Jorku”.

READ  Producent „Madame Web” opowiada o zmęczeniu superbohaterem

Rzecznik pary twierdził, że pościg paparazzi, gdy wychodzili z Ziegfeld Theatre w Nowym Jorku, naraził życie innych osób na niebezpieczeństwo, i powiedział, że brali udział w „nieustannym” pościgu z dużą prędkością ulicami Manhattanu.

Wersja wydarzeń przedstawiona przez Sussexów została zakwestionowana przez policję, która po prostu stwierdziła, że ​​ich podróż powrotna do prywatnego mieszkania była „trudna”, ale dodała, że ​​nie dokonano żadnych aresztowań.

Agencja fotograficzna z siedzibą w USA zaprzeczyła, jakoby jej pracownicy sprawili parze problemy.

Sanchez obserwuje, jak fan wita Harry’ego i Meghan pluszową zabawką
W ubiegłym roku za księżną Sussex w marynarce w paski przybył pan Sanchez
Książę Harry – na tylnym siedzeniu Range Rovera po stronie pasażera – przybywa w piątek do swojego hotelu w Düsseldorfie
Na terenie wokół hotelu Hyatt Regency – pierwszy budynek po prawej stronie – ustawiono widoczną policję na czas przybycia księcia

Sanchez będzie towarzyszył księciu podczas jego pierwszego oficjalnego udziału w Igrzyskach Invictus jeszcze dziś.

Ma on spotkać się z burmistrzem Dusseldorfu w ratuszu i podpisać złotą księgę zarezerwowaną dla gości VIP.

Później Harry przejedzie trzy mile do Merkur Spiel-Arena, gdzie oficjalnie otworzy igrzyska przed 500 zawodnikami, przyjaciółmi i rodziną.

Harry będzie przemawiał przez siedem minut, witając sportowców z 21 krajów.

Największy wiwaty wieczoru prawdopodobnie wzbudzi ukraińska drużyna, a organizatorzy twierdzą, że po wejściu spodziewają się „gęsiej skórki”.

Na zakończenie ceremonii wystąpi zdobywca nagrody Grammy, raper Macklemore, podczas którego przemówienia wygłoszą także kanclerz Niemiec Olaf Scholz i burmistrz Düsseldorfu dr Stefan Keller.

Oczekuje się, że w tygodniowych igrzyskach weźmie udział ponad 100 000 gości, w których wezmą udział ranni i niepełnosprawni weterani, a także pracownicy czynnej służby.

Harry weźmie później udział w niemieckiej wersji „Meczu dnia”, podczas której będzie rozmawiał z gospodarzami programu na temat Invictus Games.