31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bruce Springsteen upada na amsterdamską scenę, a zespół rusza na pomoc

Bruce Springsteen upada na amsterdamską scenę, a zespół rusza na pomoc

rozrywka

31 maja 2023 | 8:50 rano

Wygląda na to, że Bruce Springsteen nie urodził się, by biegać po schodach.

Trener drażnił się z Internetem po swoim niesamowitym potknięciem na scenie podczas weekendowego występu w Holandii.

Wideo na temat: spadająca gwiazda Zebrane 7,4 miliona wyświetleń na TikToku Fani wyrazili zaniepokojenie bezpieczeństwem piosenkarza „Dancing In The Dark”.

73-letni Springsteen i E Street Band wydali swój hit „Ghosts” o godz Johan Cruyff Arena w Amsterdamie.

Sprawy przybrały inny obrót po tym, jak członek Rock & Roll Hall Of Fame próbował wspiąć się po drabinie sceny z gitarą na szyi, co skończyło się potknięciem i upadkiem na podłogę, gdy fani sapali.

„If I Should Fall Behind” leżał tam przez kilka sekund, a koledzy z zespołu natychmiast podbiegli i pomogli mu wstać.

Na szczęście Springsteen wydawał się nietknięty podczas swojego zaimprowizowanego nurkowania na scenie, gdy wstał z uśmiechem i zażartował: „Dobranoc wszystkim”. Następnie wielokrotny zdobywca nagrody Grammy zakończył ceremonię jak mistrz.

Fani szybko zareagowali na wyciek na scenie. „To nie był duży ruch ze strony BOSSa” szydził jeden z widzów na Twitterze, Podczas gdy inny napisał„On schodzi w dół, w dół, w dół, w dół… Ale on zmartwychwstał i wszystko jest w porządku”.

Trzeci pochwalił prezydenta za jego szybki powrót do zdrowia. pismoPo prostu się roześmiał i urządził dla nas wszystkich wspaniałe przyjęcie.

Jeszcze inni, bardziej bezwzględni trolle TikTok porównali legendę do prezydenta USA Joe Bidena, którego wielokrotne zamiatanie podczas wchodzenia po schodach stało się żartem w konserwatywnych kręgach.


Springsteen potyka się podczas wchodzenia po schodach.
TikTok/Nietbarkie9

Koledzy z klasy Springsteena biegną w jego stronę.
TikTok/Nietbarkie9

Na szczęście Springsteen był w stanie dokończyć program.
TikTok/Nietbarkie9

Springsteen and the E Street Band są obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej w 2023 roku, która rozpoczęła się w lutym w Tampa na Florydzie, a następnie w kwietniu ubiegłego roku przeniosła się do Europy.

READ  Milionerzy Harry i Meghan dostają kolejną bezpłatną prywatną wycieczkę

Springsteen powróci do Stanów Zjednoczonych w sierpniu, przed zakończeniem trasy koncertowej w grudniu.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/05/31/bruce-springsteen-falls-on-amsterdam-stage-band-rush-to-help/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL