24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bitcoin pokazuje niedźwiedzi sygnał, gdy górnicy wyładowują 175 000 000 dolarów w BTC: specjalista ds. kryptowalut

Bitcoin pokazuje niedźwiedzi sygnał, gdy górnicy wyładowują 175 000 000 dolarów w BTC: specjalista ds. kryptowalut

Jeden z uważnie obserwowanych analityków kryptowalut wydał ostrzeżenie, mówiąc, że Bitcoin (BTC) właśnie wydał sygnał wskazujący, że wydarzenie może nastąpić wkrótce.

Strateg kryptowalut Ali Martinez ostrzega, że ​​indeks sekwencyjny Bitcoin Tom DeMark (TD) wskazuje na potencjalny ruch korygujący.

Wskaźnik TD Sequential śledzi serię punktów cenowych, aby wskazać potencjalne odwrócenie trendu.

Martinez mówi,

„Bitcoin: Wskaźnik sekwencyjny TD pokazuje sygnały sprzedaży na wykresach tygodniowych i trzydniowych dla BTC! Pamiętaj, że ostatni raz TD pokazał sygnały kupna w obu przedziałach czasowych na początku września, co zapoczątkowało niedawny trend wzrostowy.”

źródło: Ali Martinez/X

Patrząc na działalność górników Bitcoin, Martinez twierdzi, że grupa inwestorów wykorzystała niedawny wzrost do wyładowania tysięcy Bitcoinów.

„Odkąd pod koniec października Bitcoin wzrósł powyżej 34 000 dolarów, górnicy Bitcoina sprzedają.

Od tego czasu wyładowano ponad 5000 bitcoinów o wartości około 175 milionów dolarów.

źródło: Ali Martinez/X

W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wynosi 37 026 USD.

Jeśli chodzi o Ethereum (ETH), Martinez zauważa, że ​​niedawny wzrost tej waluty rozpoczął się bez napływu inwestorów z dużymi kieszeniami.

„Ethereum odzyskało próg 2000 dolarów i, co ciekawe, wszystko to dzieje się, zanim wieloryby zaczną kupować”.

źródło: Ali Martinez/X

W chwili pisania tego tekstu cena Ethereum wynosi 2042 USD.

Nigdy nie przegap okazji — zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą

Sprawdź akcję cenową

Podążaj za nami Świergot, Facebook I kabel

Przeglądaj codzienną mieszankę Hodla

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

&nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie stanowią porady inwestycyjnej. Inwestorzy powinni zachować należytą staranność przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje odbywają się na Twoje własne ryzyko i za wszelkie straty, które możesz ponieść, odpowiadasz Ty. Daily Hodl nie zaleca zakupu ani sprzedaży jakichkolwiek kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Wygenerowany obraz: w trakcie lotu