24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bill Maher wznawia swój występ pomimo trwających strajków w Hollywood

Bill Maher wznawia swój występ pomimo trwających strajków w Hollywood

Komik i komentator polityczny Bill Maher powiedział, że pomimo trwających strajków w Hollywood wznowi swój program „Real Time with Bill Maher” w HBO.

Maher napisał: „Czas rzeczywisty powraca niestety bez książki i pisania”. W pracy Na X, wcześniej znanej jako Twitter. Minęło pięć miesięcy i nadszedł czas, aby ludzie wrócili do pracy. Autorzy mają ważne problemy, z którymi współczuję i mam nadzieję, że zostaną rozwiązane w sposób satysfakcjonujący, ale nie tylko oni mają problemy, problemy i obawy”.

Maher wyraził nadzieję, że strajki zakończą się do Święta Pracy i zauważył, że „wydaje się, że jeszcze nic się nie wydarzyło”.

„Kocham moich pisarzy, jestem jednym z nich, ale nie jestem gotowy stracić całego roku i patrzeć, jak wiele osób poniżej granicy tak bardzo cierpi” – napisał Maher. „Będę szanował ducha strajku, nie przesyłając monologu, artykułu na biurko, „Nowych zasad” lub felietonów, ani artykułów napisanych „w czasie rzeczywistym”, z których jestem najbardziej dumny”.

Maher powiedział, że z góry powie publiczności, że program bez jego książki nie byłby „tak dobry jak” zwykły program.

„Ale sercem programu jest nieformalna dyskusja panelowa, której celem jest wyjście poza oczekiwaną buntowniczość i stronniczość i która będzie kontynuowana. „Program nie zawiedzie” – kontynuował Maher.

Licząca 11 000 członków Gildia Amerykańskich Pisarzy (WGA) strajkowała w maju po niepowodzeniu negocjacji w sprawie kontraktu z szefami studiów zrzeszonych w Sojuszu Producentów Filmowych i Telewizyjnych.

Strajk jest najdłuższym w historii WGA i tymczasowo wstrzymał produkcję telewizyjną i filmową w Hollywood na ponad 100 dni.

SAG-AFTRA, największy związek aktorów w Hollywood, przyłączył się do strajku dwa miesiące później, w lipcu, po nieudanej próbie osiągnięcia porozumienia ze studiami filmowymi, co oznaczało pierwszy podwójny strajk od 1960 roku.

Obydwa związki domagają się lepszych płac i warunków pracy oraz wyższych stawek rezydualnych związanych ze streamingiem.

READ  Ten 29-latek bez wyższego wykształcenia zarabia ponad 600 000 dolarów

W rezultacie kilka wieczornych programów, w tym „Saturday Night Live” stacji NBC i „Jimmy Kimmel Live” stacji ABC, pozostaje wyłączonych z produkcji.

W zeszłym miesiącu grupa gospodarzy programów telewizyjnych ogłosiła, że ​​wspólnie nagrają nowy podcast, którego celem będzie wsparcie finansowe pracowników dotkniętych strajkiem autora.

Prawa autorskie 2023 Nexstar Media Inc. wszystkie prawa są zachowane. Materiał ten nie może być publikowany, emitowany, przepisywany ani redystrybuowany.