22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bez Nfts, ale to ciekawe

Bez Nfts, ale to ciekawe

Sceneria

Wszystko to czytam.
zrzut ekranu: HBO

Jeśli jesteś kimś, kto kocha się bawić Final Fantasy XIV, ale dla tych z Was, którzy nienawidzą idei NFT, z przyjemnością usłyszycie, że jest mało prawdopodobne, aby się połączyli. Według producenta i reżysera gry, Naoki Yoshidy, NFT w najbliższym czasie nie pojawią się w popularnym MMO. Jednak Yoshida dał jasno do zrozumienia, że ​​nadal interesuje go koncepcja NFT i wierzy, że mogą one działać w przyszłych grach, które zostały zaprojektowane z myślą o nich.

Jak to zauważyłem Van ByteWczoraj Yoshida pojawił się w serii Final Fantasy XIV „List od producenta”. podczas przesyłania strumieniowegoPorozmawiaj o technologii blockchain w grach, NFT i o tym, jak wejdzie ona w przyszłość gier wideo i Square Enix.

Podczas transmisji Yoshida wyjaśnił, że NFT nie zostaną dodane do FF14.

W zależności od tego, jak Final Fantasy 14 Został zaprojektowany i na tym etapie nie zamierzamy włączać do gry żadnego elementu NFT” – wyjaśnił Yoshida. włączenia tego do gry”.

Później w audycji podwoił swoją obietnicę, mówiąc: „Brak transakcji NFT w FF14Nie martw się. Jednak nadal trochę się martwię, ale nie o to FF14.

Na początku tego roku dyrektor generalny Square Enix, Yusuke Matsuda, Wyślij list chwalący NFT Miał raczej nadzieję, że technologia oszukiwania – udając przyszłość – stanie się „głównym trendem w grach w przyszłości”. W swoim noworocznym przemówieniu dyrektor generalny Matsuda zaoferował puste słowa modne, niejasne wskazówki i zmienił myśli na temat potencjalnych planów Square Enix dotyczących technologii metaverse, NFT i blockchain. To było… nie super!

Yoshida wiedział o tej wiadomości i skomentował ją podczas transmisji, wyjaśniając, że po opublikowaniu listu prezesa Square Enix zauważył: Dużo opinii” na temat NFT i liczby graczy z Zachodu, którzy wydawali się im „przeciwni”. Następnie wyjaśnił sytuację w strumieniu, sugerując, że ludzie wydają się być zdenerwowani NFT.

Nie zakładaj jednak, że Yoshida jest przeciwny pomysłowi włączenia NFT do gier wideo. To by było słodkie! Ale nie. Zamiast tego Yoshida wyraził ciekawość gier i gier NFT: „To nie ma absolutnie nic wspólnego FF14”.

„Myślę, że sam samochód może być czymś, co sprawi, że koncepcja gry wideo będzie nieco bardziej interesująca” – wyjaśnił Yoshida. „Musimy jednak zaprojektować konkretną grę, która będzie pasowała do koncepcji NFT”.

Przypomnij, że transakcje NFT to gigantyczne oszustwo A Więcej osób i firm z branży gier musi być Zobowiązałem się do tego publicznie i często. Jednak, jak można się spodziewać, Wygląda na to, że większość firm jest na to bardziej niż chętna Aby zacząć sprzedawać graczy w NFT i poza nimiJest nonsens napędzany przez blockchain Aby szybko zarobić pieniądze, zanim nieunikniona bańka pęknie.

Ten pop nie mógł nadejść wystarczająco szybko!

READ  River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia