30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barry zabiera wyszkolonego sportowca do Polski na łyżwach dla młodych bohaterów (5 zdjęć)

Łyżwiarka figurowa Maribosa Olivia Rybica-Oliver spotyka pięciu młodych mężczyzn w Warszawie po ostatnim meczu w Polsce

Po rywalizacji w zeszłym tygodniu Junior Grand Prix Łyżwiarstwa Figurowego W Gdańsku 18-letnia mieszkanka Barry Olivia Rybika-Oliver wymieniła swoje ostrza na balony ze swoim partnerem tanecznym Joshuą Andari.

Para Pociągi w Maribosa School of Skating W Barrym.

Ponieważ drużyna tańca na lodzie ma indywidualne najlepsze wyniki w występach z 10 najlepszymi miejscami, Rybika-Oliver poleciała z Gtanska do swojej rodzinnej Warszawy, aby spotkać się z pięciorgiem dzieci w słynnym stołecznym parku Asiengi w ramach swojej jazdy na łyżwach. Dla projektu Młodzi Bohaterowie.

Ribica-Oliver poznała 5-letnią Cornelię i 12-letnią Betę, oboje urodzili się z zespołem Downa, a także 11-letniego Sebastiana i 16-letniego Alexandra, którzy zmagają się z problemami porażenia mózgowego , a u dziewięcioletniego Adriana, brata Sebastiana, niedawno zdiagnozowano zespół Aspergera.

Spędzając czas z dziećmi i robiąc im wspólne zdjęcia, Rybica-Oliver podarował każdemu z nich duże torby.

„Jeżdżąc na łyżwach dla młodych bohaterów, łączę moją pasję do jazdy na łyżwach z pasją pomagania dzieciom, które mają mniej szczęścia w Polsce” – powiedział Rybika-Oliver w komunikacie, który osobiście zaoferował życie z zagrożeniem życia 30 dzieci. Choroby lub warunki regulujące życie w ciągu ostatnich kilku lat. Pomaga także pozyskiwać i promować fundusze na gale i akcje na rzecz fundacji fundacji Djesia Fantasza na rzecz dzieci w Polsce.

Nie tylko mistrz Polski juniorów w tańcu na lodzie nr 1, ale także Rybika-Oliver z 342 obrotem na minutę jest rekordzistą Guinnessa w kategorii najszybszego błystka na śniegu.

READ  Rzadka średniowieczna odznaka pielgrzymia znaleziona przez wykrywacz metali w Polsce