16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

BARK Air, pierwsza na świecie linia lotnicza dla psów, wystartowała.  Więc ile?

BARK Air, pierwsza na świecie linia lotnicza dla psów, wystartowała. Więc ile?


BARK Air twierdzi, że wykorzystał „typowe doświadczenie człowieka w białych rękawiczkach na najwyższym poziomie i przekierowało całe to rozpieszczanie na psy”. To doświadczenie ma swoją cenę.

On gra

Pierwsza na świecie firma czarterująca odrzutowce, w której każdy pasażer jest VIPem (bardzo ważnym szczeniakiem), już ruszyła.

Parkowe powietrzeuruchomiona przez firmę produkującą zabawki dla psów BARK we współpracy z usługą czarteru odrzutowców, to luksusowa linia lotnicza dla najlepszego przyjaciela człowieka, która przewozi psy każdej wielkości i ich właścicieli „wygodnie i stylowo” – powiedział w filmie dyrektor generalny Matt Meeker. Dostarczone przez Reuters Który zabiera widzów za kulisy nowej linii lotniczej.

„Jesteśmy tutaj, aby zrewolucjonizować latanie psami” – czytamy na stronie internetowej BARK Air.

Bilety na pierwszy lot BARK Air, który wystartował z Nowego Jorku o 16:00 czasu wschodniego i leciał do Los Angeles, zostały wyprzedane. W czerwcu loty szybko się zapełniają.

Oto, co musisz wiedzieć o nowej linii lotniczej, w tym o kosztach lotów.

Psy odbywają pierwszy lot Bark Air

W czwartek na Instagramie BARK Air udostępnił szczegóły swojego dziewiczego lotu.

„W tej chwili na wysokości 30 000 stóp odbywa się lot pełen psów i w przeciwieństwie do poprzednich lotów, te psy nie są tylko kwestią przemyśleń i nie są traktowane jako ładunek lub obciążenie dla załogi i towarzyszy podróży napisano, że psy są najwyższym priorytetem.

BARK Air nadal powtarzał, że prace nad tym przedsięwzięciem trwały 10 lat, „ale w końcu jesteśmy pewni, że możemy zapewnić wszystkim psom takie wrażenia z podróży samolotem, na jakie zasługują: takie, które stawia je na pierwszym miejscu”.

READ  FTC zakazuje TurboTax reklamowania „bezpłatnych” usług, nazywa je zwodniczymi

Jeden z użytkowników skomentował: „To naprawdę niesamowita przejażdżka!” Inny powiedział: „Kłaniamy się, żeby to zobaczyć”.

Ceny lotów BARK Air nie są tanie

Właściciele zwierząt mogą spodziewać się zapłaty 8000 dolarów za lot międzynarodowy w jedną stronę i 6000 dolarów za lot krajowy obejmujący ich i ich psy.

Obecnie trasy będą obsługiwać obszar metra Nowego Jorku przez lotnisko Westchester County Airport (HPN), z lotami do obszaru Los Angeles przez Van Nuys (VNY) i Londynu w Anglii przez Biggin Hill (BQH). Według strony internetowej BARK Air.

Czego można się spodziewać po BARK Air

Firma twierdzi, że wykorzystała „typowe doświadczenie człowieka w białych rękawiczkach na najwyższym poziomie i przekierowała całe to rozpieszczanie na psy”.

Linie lotnicze robią wszystko dla psów, „starając się zmniejszyć ich niepokój i stres, aby czuły się na pokładzie bardziej komfortowo i bez strachu” – powiedział Maker.

Psom zapewniana jest żywność i woda, a „na powietrzu przeprowadza się nawet zabiegi spa” – powiedział Meeker.

BARK Air twierdzi, że konsjerż przed lotem pozna temperament i wrażliwość Twojego psa, aby zapewnić Ci najlepsze miejsce w samolocie. Firma twierdzi, że psy nie będą trzymane w klatkach ani na smyczy, ale będą mogły swobodnie usiąść na krześle, osobie, łóżku lub w innym wygodnym miejscu.

Przed lotami wyznaczono miejsca, w których psy mogą skorzystać z toalety, a podczas lotów dostępne będą podkładki ratunkowe.

Ile psów może zmieścić się na wycieczce?

Według strony internetowej BARK AIR na każdy lot może przewieźć 15 psów i ich ludzi, ale nigdy nie sprzedaje się więcej niż 10 biletów na lot. Firma twierdzi, że przestrzeń podczas lotu jest ważna dla sposobu poruszania się zwierząt.

Chociaż dostępne są dodatkowe bilety, jeśli z psem musi towarzyszyć więcej niż jedna osoba, liniami BARK Air nie wolno latać dzieciom. Każdy pasażer musi mieć ukończone 18 lat.

READ  Samolot Boeing linii United Airlines ląduje bez panelu zewnętrznego