22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Baltimore Ravens podpisuje roczną umowę z RB Mike Davis

Baltimore Ravens podpisuje roczną umowę z RB Mike Davis

Owings Mills, MD — sygnowane Baltimore Ravens biegnące z powrotem Mike Davis we wtorek podpisał roczny kontrakt, ogłosił zespół.

29-letni Davis dodaje doświadczenia głębi do stylu grzbietowego Kruków, zniszczonego przez kontuzje w zeszłym sezonie. Najlepsze Backpackers w Baltimore – JK Dobbins I Joss Edwards Zerwał ACL przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu i nie oczekuje się, że wróci na boisko aż do obozu treningowego.

W zeszłym sezonie Davis był zawodnikiem na pół etatu w swoim jedynym sezonie w Atlanta Falcons, zdobywając 503 jardy rozpędu i trzy przyłożenia na 138 trenerach. Hawks Davis dokonał cięcia 2 maja, aby uwolnić 2,5 miliona dolarów z limitu wynagrodzeń.

Przed dodaniem Davisa jedynymi zwolennikami zdrowego biegania, którzy mieli jakiekolwiek doświadczenie w składzie Kruków, byli Ty’Son Williams i Nate McCree. Baltimore ponownie stworzył Missouri Tyler jest niesamowityktóry prowadził SEC na 1604 jardów, w szóstej rundzie w zeszłym miesiącu.

W zeszłym sezonie Krukom brakowało mocy w grze biegowej, kiedy zastąpiły Dobbinsa i Edwardsa Latvius Murray I Defonta Freeman. Baltimore liczyło 1353 jardów, co uplasowało się na 24. miejscu w NFL.

Żadna drużyna nie zdobyła więcej piłki niż Kruki w ciągu ostatnich czterech lat. gdzie Lamar Jackson Objął pierwszą pozycję rozgrywającego w połowie sezonu 2018, a dash Baltimore ma średnio 34,7 prób na mecz.

READ  Wyjściowy skład na mecz Phillies vs. Braves NLDS 1 i pojedynek pitchingowy 2023