18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Balon d’Salt dla Roberta Lewandowskiego zamiast Balon d’Or: Jak miasto w Polsce naprawia „niesprawiedliwość”

Robert Lewandowski zostanie zastąpiony przez Ballon d’Or przez polskie miasto Wilisco w ramach pocieszenia za ominięcie nagrody 2021.

Nagroda, którą początkowo proponowano żartobliwie, ale teraz oczekuje się, że zostanie wręczona, została w tym roku uznana przez reprezentację Polski za najlepszego gracza na świecie, za Lionelem Messim w plebiscycie Ballon d’Or.

Balon d’Or nazwał Snape’a „wielką niesprawiedliwością” i obiecał zrobić, co w jego mocy, aby to naprawić.

Dalej: Złoty Ballon Messiego Dlaczego przystawka Lewandowskiego

„Doszła do wielkiej niesprawiedliwości, a Robert Lewandowski stał się jej ofiarą” – powiedział na Twitterze radny miasta Kamil Justrazepsky. „Dlatego – jako członek Wieliczki – proponuję, aby miasto uznało Louisa za najlepszego piłkarza na świecie.

„Wieliczka faktycznie zrobi to, co kilkadziesiąt godzin temu było uważane za żart, aby poprawić humor, czyli uznać Lewandowskiego za gracza nr 1 na świecie.

– Pojawiła się propozycja rozwinięcia mojego pomysłu. Niektórzy lubią dawać solankowe mleko kapitanowi naszej drużyny. Sól była dawniej nazywana „białym złotem”, więc ma podłoże historyczne i geograficzne. Mimo inflacji i ogólnego kryzysu Wieliczka może dostać wystarczająco dużo soli.”

Dalej: Ostateczne wyniki 2021 Ballon d’Or

Lewandowski jest ukochaną osobą w Polsce, nic więc dziwnego, że jego własny kraj chce go uhonorować.

Kiedy stracił Major Złotą Piłkę, decyzja była kontrowersyjna, a niektórzy gracze, w tym kolega z drużyny Thomas Mல்லller, mówili, że Messi nie powinien był wygrywać. Inni czołowi kandydaci to Jorgenho i Karim Benzema.

Dalej: Ronaldo zemścił się na francuskim futbolu po komentarzach Messiego

Messi przeprosił Lewandowskiego, zanim nagroda Ballon d’Or 2020 została odwołana z powodu epidemii COVID-19.

Ostatecznie Lewandowski powinien zdobyć nowe trofeum Napastnika Roku i być może Salt Ball – wygląda jednak na to, że jest gotowy na kolejny wspaniały sezon.

READ  Poza zwykłym biznesem: chińska strategia dla Polski