25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ballada o ptakach śpiewających i wężach przekracza 100 milionów dolarów, a sprzedaż biletów wynosi 200 milionów dolarów – ostateczny termin

Ballada o ptakach śpiewających i wężach przekracza 100 milionów dolarów, a sprzedaż biletów wynosi 200 milionów dolarów – ostateczny termin

Zaktualizowano: Standardy, które powinniśmy celebrować, gdy rynek wygląda na odbicie po podwójnym uderzeniu, które marginalizowało kasę: Lionsgate’s Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży Wczoraj, jedenastego dnia premiery, przekroczył on granicę 100 milionów dolarów w krajowej kasie. Tutaj także wczoraj film przekroczył 100 milionów dolarów za granicą, więc jest to suma globalna Ptaki śpiewające i węże Chodzi o 200 milionów dolarów.

Jest to drugi film Lionsgate w tym roku John Wick: Rozdział 4 Aby przekroczyć granicę stulecia, ten obraz robi to w osiem dni. Ptaki śpiewające i węże Jest to także 23. film w 2023 roku, który przekroczył 100 milionów dolarów. W zeszłym roku (2022) było tylko 18 filmów, które zarobiły 100 milionów dolarów.

Wczoraj, Ptaki śpiewające i węże Zarobił 1,9 miliona dolarów, co stanowi 71% zniżki w porównaniu z niedzielnymi 6,6 miliona dolarów. Francis Lawrence wyreżyserował prequel. Czwarty film reżysera z cyklu Suzanne Collins, który zaskoczył podczas weekendu Święta Dziękczynienia, zajmując pierwsze miejsce z 29 milionami dolarów za 3 dni i 42,2 miliona dolarów za 5 dni, pokonując nowicjuszy Disneya. on chciałby (31,6 miliona dolarów) i oryginalna produkcja Apple Napoleon (32,7 mln dolarów).

Choć źródła branżowe oczekują Ptaki śpiewające i węże W trzeci weekend spadł o 55%, co dało 3-dniowy zysk brutto w wysokości około 13 milionów dolarów, nie licząc dynamiki filmu przez AMC Renesans: film Beyoncé Pojawia się w kinach. Przedsprzedaż ostatniego zdjęcia jest bardzo niska, w okolicach Historia z West Side I na wyżynach, Więc nie byłby to szok, gdyby Ptaki śpiewające i węże Po raz trzeci z rzędu zdobył pierwsze miejsce. Nie stawiaj wszystkich swoich żetonów na Beyoncé. Szacunki dotyczące filmu dokumentalnego o koncercie spadły do ​​15 milionów dolarów, a mogą być jeszcze niższe.

Więcej w chwastach Ptaki śpiewające i węże: Igrzyska Śmierci – Kosogłos, część 2 Spadł o 49% pomiędzy weekendem otwarcia a 3-dniowym oknem Czarnego Piątku. Ptaki śpiewające i węże Lepiej trzymał się na poziomie -35%. opublikuj ramkę z czarnego piątku, Kosogłos, część druga Spadek -63%.

READ  „Next Goal Wins” zdobywa punkty dla Taiki Waititi dzięki światowej premierze na TIFF – ostateczny termin

obecnie, Ptaki śpiewające i węże Do drugiego miejsca traci 15%. Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Film, A Harry’ego Pottera Spinoff, który w 11 dni zarobił 118,1 miliona dolarów. Ten film Warner Bros. zarobił 159,6 miliona dolarów. Biorąc pod uwagę, co to mówi Igrzyska Głodowe Filmy są obecne przez cały sezon wakacyjny, więc nie byłoby w tym nic dziwnego Ptaki śpiewające i węże Finały na północ od 150 milionów dolarów. Koszt obrazu przekroczył 100 milionów dolarów przed kosztami marketingu.