3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Assassin's Creed Origins wkrótce w Xbox Game Pass

Assassin’s Creed Origins wkrótce w Xbox Game Pass

Oprócz ujawnienia drugiej fali wpisów na Xbox Game Pass w kwietniu, Xbox ma również: Ogłoszono, że Assassin’s Creed Origins A For Honor: Marching Fire Edition ukaże się w ramach Game Pass w niedalekiej przyszłości.

według Post na blogu Xbox WireObie gry wejdą do Game Pass w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Assassin’s Creed Origins 2017 będzie pierwszym wpisem do Assassin’s Creed, który dołączy do usługi subskrypcji gry.

For Honor Marching Fire Edition pojawi się również na PC Game Pass za pośrednictwem Ubisoft Connect. Podstawowa gra For Honor jest już dostępna w ramach Game Pass, więc edycja Marching Fire będzie opcją bezpłatnej aktualizacji dla osób korzystających z Game Pass na konsoli lub w chmurze.

AC Origins i For Honor będą dostępne w Xbox Game Pass przez najbliższe dwa miesiące.

„W ciągu najbliższych kilku miesięcy” oznacza, że ​​Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition pojawią się w Xbox Game Pass do końca czerwca 2022 roku.

Ta wiadomość pojawia się po tym, jak Ubisoft umieścił jedną ze swoich najnowszych gier Rainbow Six Extraction na Xbox Game Pass w pierwszym dniu premiery w styczniu. Jak potwierdził Ubisoft w zeszłym roku Obecnie pracuje nad obsługą 60 klatek na sekundę dla Origins, ale nie wiadomo, czy będzie to gotowe, gdy gra pojawi się w Game Pass.

Znamy już również kilka innych gier, które w maju trafią do serwisu. Obejmuje to Trek to Yomi 5 maja i Sniper Elite 5 26 maja. Gry, które pojawią się w Game Pass w tym miesiącu, to między innymi Bugsnax, 7 Day to Die, MLB The Show 22, Life is Strange True Colors i nie tylko.

Najlepsze oferty Xbox w tej chwili: 5 USD zniżki na Game Pass

Możesz też otrzymać tylko 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate 39,99 USD w Amazon terazktóry jest niższy o 5 USD od ceny wywoławczej (będzie to również stosowało Twoje obecne członkostwo).

READ  Rabbit R1 będzie dostarczał najświeższych odpowiedzi dzięki sztucznej inteligencji Perplexity

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem handlowym w IGN. możesz to śledzić Robertliam21 na Twitterze.