18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto nasze pierwsze, prawie końcowe spojrzenie na zegarek Google Pixel Watch

Oto nasze pierwsze, prawie końcowe spojrzenie na zegarek Google Pixel Watch

Pierwszy półfinałowy obraz Pixel Watch wyciekł dzisiaj i daje nam pierwsze spojrzenie na ostateczny projekt nadchodzącego urządzenia do noszenia Google.

Evan Blass 91 telefonów komórkowych Tego popołudnia udostępniliśmy prezentację okrągłego zegarka o mocno zakrzywionej konstrukcji. Ekran powinien być tylko płaską powierzchnią, którą widzisz, ale Google dołożył wszelkich starań, aby szkło poszerzyć krzywiznę aż do tylnej części (czego nawet nie widać na tym obrazie).

Korona pomaga również podkreślić ten bezszwowy wzór, dzięki czemu nóżka wystaje ze szkła w pozycji godziny trzeciej. Google nie ukrywa łodygi, czyniąc ją srebrną jak koronka, która jest również szersza – ale nieco krótka – i nieco przypomina zakrętkę do butelki.

Tymczasem tarcza zegarka jest podobna do Te, które ujawniliśmy wcześniej w grudniu. Jest czas z komplikacją w historii – nie niepokojący dzień – powyżej i trzy inne poniżej wyraźnie pochodzące z Fitbit. Są kroki, tętno i takie, które mają wywołać przegląd statystyk. Wszystko ma kolor żółtawozielony. Ostatnią rzeczą, którą widzimy, jest biała kropka wskazująca, że ​​masz dostępne powiadomienia.

Ten przeciek w korpusie zegarka rodzi interesujące pytanie: przy takim projekcie od krawędzi do krawędzi, czy Google będzie oferować wiele kolorów korpusu? Patrząc na Pixel Watch, tak naprawdę nie widać podwozia urządzenia. W rzeczywistości, aby pomóc sprzedać bezszwową konstrukcję, byłoby lepiej, gdyby korpus był również czarny / ciemny. Firma może ujść na sucho oferując tylko jednokolorowy SKU i naprawdę podkreślić różne asortymenty, które jeszcze nie zostały ujawnione.

Pojawiają się również pytania o trwałość tego projektu.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: