16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Analityk twierdzi, że najlepiej sprzedającym się modelem jest iPhone 15 Pro Max

Analityk twierdzi, że najlepiej sprzedającym się modelem jest iPhone 15 Pro Max

Tylko kilka tygodni dzieli nas od oficjalnego ogłoszenia oferty iPhone’a 15, ponieważ krążą plotki, że Apple zorganizuje we wrześniu specjalne wydarzenie prasowe. Według plotek iPhone 15 Pro Max będzie jedynym modelem wyposażonym w obiektyw peryskopowy zapewniający lepszy zoom optyczny. Dzięki temu droższy model iPhone’a stanie się najlepiej sprzedającym się modelem, twierdzi analityk Ming-Chi Kuo.

W Nowy raportAnalityk twierdzi, że iPhone 15 Pro Max będzie stanowić od 35% do 40% dostaw serii iPhone 15, co oznacza, że ​​Apple wyraźnie koncentruje się w tym roku na droższym modelu. Szacunkowa dostawa iPhone’a 15 Pro Max do końca roku również wzrosła o około 10% w porównaniu z szacowaną dostawą iPhone’a 15 Pro Max do końca roku. iPhone’a 14 ProMax w tym samym okresie.

„Oznacza to, że Apple optymistycznie podchodzi do zalet peryskopu, który jest dostępny tylko w iPhonie 15 Pro Max” – stwierdził Kuo w raporcie.

Tegoroczny Pro Max będzie jedynym modelem wyposażonym w nowy obiektyw peryskopowy, który znacząco zwiększy zakres zoomu optycznego aparatu. Ta funkcja była od dawna pożądana przez niektórych użytkowników iPhone’a, zwłaszcza profesjonalnych fotografów, ponieważ inne smartfony, takie jak Samsunga Galaxy S23 Ultra Masz już tę technologię.

Nie jest jasne, dlaczego Apple zdecydowało się pozostawić w tym roku obiektyw peryskopowy wyłącznie w droższym modelu, w przypadku którego podobno cena wzrośnie nawet do 200 dolarów. Analityk zwraca uwagę, że cena jednostkowa soczewki peryskopowej jest czterokrotnie wyższa niż większości zwykłych obiektywów, więc może to być jedna z przyczyn.

Kuo potwierdził jednak także pogłoski, że obiektyw peryskopowy trafi do mniejszego modelu iPhone’a 16 Pro w przyszłym roku.

Więcej o iPhonie 15

Warstwy przechowywania szybkości ładowania iPhone'a 15 Pro Max USB-C |  Przedstawiamy 9to5Mac

Niektóre wcześniejsze raporty wskazywały, że masowa produkcja iPhone’a 15 Pro Max może napotkać opóźnienia ze względu na problemy z wyświetlaczem. Wygląda jednak na to, że Apple pogodził się z sytuacją i w tym tygodniu rozpocznie masową wysyłkę wszystkich nowych iPhone’ów. Oczekuje się, że do końca roku firma dostarczy około 80 milionów egzemplarzy iPhone’a 15 i 250 milionów egzemplarzy do 2024 roku.

READ  Ceny procesorów graficznych AMD i NVIDIA spadają powoli

Krążą plotki, że cała linia iPhone’a 15 będzie miała nowy wygląd z lekko zaokrąglonymi krawędziami, portem USB-C i funkcją Dynamic Island w każdym modelu. Modele 15 Pro dostaną nowy wyświetlacz z cieńszymi ramkami, szybszy chip A17 i peryskopowy obiektyw w modelu Pro Max.

Oczekuje się, że Apple w dowolnym momencie ogłosi datę specjalnego wrześniowego wydarzenia.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.