1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aplikacja komputerowa Poe umożliwia korzystanie ze wszystkich chatbotów opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu

Aplikacja komputerowa Poe umożliwia korzystanie ze wszystkich chatbotów opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu

Bo, L.; Platforma chatbotów AI Quora dodała mnóstwo aktualizacji, w tym aplikację na Maca, możliwość prowadzenia wielu jednoczesnych rozmów z tym samym botem AI, dostęp do modelu Lamy 2 firmy Meta i nie tylko. Jak wynika z e-maila wysłanego niedawno do użytkowników Poe, planuje się także wprowadzenie platformy na poziomie korporacyjnym, aby firmy mogły zarządzać platformą dla swoich pracowników.

Jak napisał w kwietniu mój kolega David Pearce, ambicją Bo jest stać się przeglądarką internetową dla chatbotów wykorzystujących sztuczną inteligencję. Adam D’Angelo, dyrektor generalny Quora, spółki-matki Bo, również zasiada w zarządzie OpenAI i uważa, że ​​liczba botów AI będzie nadal rosła. Bo chce być jedynym miejscem, w którym można znaleźć to wszystko.

„Myślę, że powstanie ogromny ekosystem podobny do dzisiejszego Internetu” – powiedział niedawno D’Angelo. „Wyobrażam sobie świat, w którym większość firm ma bota, który przedstawia społeczeństwu”. Poe umożliwia opłacenie pojedynczej subskrypcji nieograniczonego dostępu do wszystkich botów na swojej platformie za 19,99 USD miesięcznie lub 200 USD rocznie.

Aplikacja mobilna Bo.
Obraz: Kraina

Nowa aplikacja na Maca działa bardzo podobnie do aplikacji internetowych i mobilnych Poe, które pozwalają rozmawiać z botami, takimi jak ChatGPT-4 z OpenAI i Claude z Anthropic. Według e-maila wysłanego w weekend z informacją o nowych aktualizacjach produktu, trzy nowe boty zapewniają dostęp do (prawie) szablonu LLama 2 o otwartym kodzie źródłowym dla Meta.

Ponadto Poe umożliwia teraz prowadzenie wielu rozmów przy użyciu tego samego bota, wyszukiwanie botów na stronie Eksploruj i korzystanie z platformy w języku japońskim. Poe to także platforma do tworzenia botów z własnym API, a teraz umożliwi programistom ustawienie „temperatury” podpowiedzi. „Wyższe wartości temperatury powodują bardziej zróżnicowane, ale mniej przewidywalne reakcje, a niższe wartości powodują bardziej spójne reakcje” – twierdzi firma.

READ  Seria aktualizacji anomalii pikseli

Poe nie udostępnił jeszcze szczegółów na temat planowanego poziomu organizacji, ale możesz zapisać się na listę oczekujących za pośrednictwem tego formularza Google.