31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amazon Fire TV dla Polski

Amazon ogłosił wprowadzenie na rynek nowych urządzeń i usług Fire TV dla klientów w Polsce.

Według firmy są to międzynarodowe wersje Fire TV Stick 4K Max, najpotężniejszego sprzętu do przesyłania strumieniowego i Fire TV Stick, zaprojektowanego do przesyłania strumieniowego Full HD w wysokiej rozdzielczości.

Oba typy odtwarzaczy multimedialnych są wyposażone w Alexa Voice Remote z dedykowanymi przyciskami zasilania i głośności do sterowania kompatybilnym odbiornikiem. Interfejs użytkownika Fire TV jest dostępny w języku polskim, a sterowanie głosowe Alexa jest zgodne tylko z językiem angielskim.

Komentując premierę, Emma Gilmartin, dyrektor Fire TV & Tablets Europe, powiedziała: „Do tej pory sprzedaliśmy ponad 100 milionów urządzeń Fire TV na całym świecie, a teraz z przyjemnością produkujemy międzynarodowe wersje Fire TV Stick 4K Max, dostępne do klientów w Polsce.

„Nieustannie szukamy sposobów na ulepszenie doświadczenia Fire TV na całym świecie.

Międzynarodowa wersja Fire TV Stick 4K Max: odtwarzacz multimediów strumieniowych 4K Ultra HD jest wyposażony w obsługę Dolby Vision, Dolby Atmos i Wi-Fi 6 i kosztuje 309,99 PLN (67,2). Jest to pierwsze urządzenie Fire TV, które oferuje obsługę Wi-Fi 6, co oznacza, że ​​wiele urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi 6 jest obecnie w użyciu, ale szybsze przesyłanie strumieniowe 4K.
To pierwsze w Polsce urządzenie 4K Fire TV obsługujące strumieniowanie 4K UHD, HDR i HDR10+ oraz Dolby Vision i Dolby Atmos.

Tymczasem najlepiej sprzedające się urządzenie do przesyłania strumieniowego Amazon dla Fire TV Stick, szybkie przesyłanie strumieniowe Full HD kosztuje 199,99 zł.

Oba urządzenia są dostępne w przedsprzedaży, a wysyłka do klientów rozpocznie się 17 listopada.

Amazon działa w Polsce od 2014 roku. Serwis Amazon.pl został uruchomiony 2 marca 2021 roku.