22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ALE Active Life Energy Partnerzy z IRONMAN w Polsce

ALE Active Life Energy Partnerzy z IRONMAN w Polsce

Marka ALE Active Life Energy została partnerem konkursów IRONMAN organizowanych w Polsce. Napoje izotoniczne, żele i batony energetyczne dostarczane przez ALE otrzymają wszyscy uczestniczący żołnierze. City Handloom Ironman 70,3 Warszawa, Ene Ironman Gwinea I Ena Ironman 70.3 Bosnan.

Oczywiście triathloniści będą mieli dostęp do wielu produktów oferowanych przez ALE Active Life Energy. Łącznie restauracje w Warszawie, Gwinei i Bosnonie otrzymają: około 22 000 napojów izotonicznych, ponad 16 000 żeli i około 11 000 batonów energetycznych.

„Wspieranie sportowców na trzech imprezach IRONMAN w tym sezonie to wielki zaszczyt dla marki ALE” – powiedział Domingi Heptovich, kierownik ds. komunikacji marketingowej w ALE.

„Oryginalne formuły naszych produktów, stworzone przez profesjonalnych sportowców, nadają się na kilka godzin maksymalnego wysiłku. Co roku ambasadorzy ALE zbierają setki medali i dziesiątki tytułów mistrzowskich, w tym dużą liczbę triathlonistów.

Michał Drelich, Dyrektor IRONMAN Poland, powiedział: „Odżywianie to czwarta dziedzina triathlonu.

„Tak więc cieszę się, że mogę powitać markę ALE Active Life Energy wśród naszych partnerów. To firma bardzo mi bliska, bo byłem na początku jej tworzenia. Rozmawialiśmy jakiś czas temu o współpracy i potem się nie udało, ale tym razem nic nie było przeszkodą.

Grupa IRONMAN, do której należą marki IRONMAN, IRONMAN 70.3 i 5150 Triathlon Series, jest jednym z największych organizatorów masowych imprez sportowych na świecie, obsługującym rocznie ponad milion uczestników wydarzeń ze swojego globalnego portfolio. W 2022 roku w Polsce pod marką IRONMAN odbędzie się kilka wydarzeń:

  • City Handloom Ironman 70.3 Warszawa – 12 czerwca 2022
  • City Handloom 5150 Warszawa – 12 czerwca 2022
  • Ena Ironman Gwinea – 7 sierpnia 2022
  • Ena Ironman 70.3 Gwinea – 7 sierpnia 2022 r.
  • Eena 5150 Poznań – 4 września 2022
  • Ena Ironman 70.3 Bosnan – 4 września 2022 r.
READ  NFL rozszerzyło swoją obecność na streamingu w Screich Kickoff Poland

www.ironmangdynia.pl
www.ironmanwarsaw.com
www.ironmanpoznan.com.pl