28 marca, 2024

Albania kontra Polska – Raport z meczu piłki nożnej – 12.10.2021

Polska pokonała Albanię 1:0 i zakończyła na drugim miejscu po zawieszeniu kwalifikacji do Mistrzostw Świata z powodu wyrzucenia butelek na murawie w drugiej połowie we wtorek.

Mecz grupy I został przerwany wraz z awansem Polski Carol Svitersky Idąc za pomocą pomocnika trafił w pole karne Clich Matthewsa W 77. minucie.

– Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: Jak to działa na całym świecie

Brakuje wielu kluczowych graczy z albańskim napastnikiem Sokół Sikalleshi Jako ostatni opuścili zespół z COVID-19, ale nadal byli w stanie zdominować pierwszą połowę.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: gry strumieniowe, powtórka (tylko USA)
Codzienny strumień ESPN FC w ESPN + (tylko USA)

Po zaciętej walce, po wielu straconych okazjach po obu stronach, Polska zajęła pierwsze miejsce w drugiej tercji i strzeliła bramkę przez Szwajcarię, której bramka wywołała kłopoty z kibicami i zawieszenie.

Polska ma 17 punktów z ośmiu meczów, trzy punkty przewagi nad prowadzącą Anglią i dwa punkty więcej od Albanii. Zwycięzcy drużyn kwalifikują się do finału 2022 w Katarze, a drużyna z drugiego miejsca wchodzi do play-offów.

Wywiad ze Sviederskym został przerwany po pełnym wymiarze godzin, gdy menedżer polskiego zespołu Jacob Kyatkovsky zachęcił go do odejścia, ponieważ rzucano w niego butelkami.

– Cała butelka poleciała po bramce, więc było trochę niebezpiecznie, ale wróciliśmy i skończyliśmy mecz – napastnik Bayernu Monachium i kapitan Polski Robert Lewandowski Powiedziano dziennikarzom.

READ  BLT podpisuje umowy dystrybucyjne dla Korei, Polski i Afryki | Woksel ma znaczenie