24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje Super Bowl LIVE: Bengale zdobywają drugie przyłożenie, aby prowadzić Barany 13-3

Aktualizacje Super Bowl LIVE: Bengale zdobywają drugie przyłożenie, aby prowadzić Barany 13-3

kredyt…Andrew Speer dla The New York Times

Rozgrywający Bengals Joe Burrow był impulsem do nieoczekiwanej play-off, która ożywiła cierpliwych fanów Cincinnati, wskrzeszając stare akcenty, takie jak pieśni Ickey Shuffle i „Who Dey”, oraz nadając Super Bowl w tym sezonie rzadką, prawdziwą historię słabszego.

Ale w rodzinnym mieście Borough, Athens w stanie Ohio, wspinaczka może mieć trwały efekt.

Prowadzenie Super Bowl w Bengalu było dobrodziejstwem dla spiżarni żywności hrabstwa Athens, która została przekształcona przez Joe Burrow Hunger Relief Fund. Fundusz pomógł zebrać ponad 1,5 miliona dolarów na wyżywienie tych, którzy borykają się z problemami w południowo-wschodnim Ohio, najbiedniejszym obszarze stanu.

„Dużo mówi o ludziach, którzy dostają wiadomość”, powiedziała Karen Bright, szefowa spiżarni hrabstwa Athens. „Może nie zdawali sobie sprawy z głębi problemu, ale miało to taki wpływ na świadomość braku bezpieczeństwa żywnościowego w tym regionie”.

Ponad 53 000 $ wpłynęło w pierwszym tygodniu po tym, jak Bengals pokonali Kansas City w meczu o tytuł AFC. Wiele z tych darowizn dotyczyło 9 dolarów (skonsolidowana liczba Burrow), 31 dolarów (liczba lat między występami Bengalczyków w Super Bowl) lub 56 dolarów (jest to 56. wersja gry). Niektóre z nich kosztowały setki i tysiące dolarów.

Impuls do dawania sięga nieco ponad dwa lata, kiedy Burrow, W swoim przemówieniu w 2019 roku po wygraniu Pucharu Heismanawymowny emocjonalny ukłon w stronę tych zmagających się w okolicy, w której dorastał.

Chociaż dorastał we względnych przywilejach — syn trenera futbolu z college’u i dyrektor szkoły podstawowej — Borough widział otaczającą go biedę, co było widoczne w przyczepach kempingowych na dole wzgórza obok jego liceum.

READ  Podobno James Winston wraca do Saints za 8 milionów dolarów

„Jestem tu dla tych wszystkich dzieci w Atenach i hrabstwie Aten, które wracają do domu, nie mają zbyt wiele jedzenia na stole i są głodne po szkole” – powiedział Burrow w swoim przemówieniu w Heismanie, dławiąc się. – Wy też możecie tu być.

W ciągu kilku tygodni konto do zbierania funduszy online przyniosło ponad 500 000 USD. Wkrótce po tym, jak Bengalowie wybrali Burrow z ich najlepszym wyborem w 2020 roku, zgodził się pożyczyć swoje imię na Joe Burrow Hunger Relief Fund. Dzięki partnerstwu z Appalachian Ohio, organizacją charytatywną w okolicy, rozdanie pomaga zmienić misję spiżarni, powiedział Bright.

Roczny budżet na spiżarnię żywności wynosił 80 000 dolarów przed przemówieniem Borough, pieniądze były w większości przeznaczone na torby spożywcze, które były rozdawane trzy dni w tygodniu od 10 rano do 15 po południu. W przypadku braku żywności proszono o powrót następnego dnia dystrybucji.

– Teraz nas nie ma – powiedział Bright. „Nie mówimy ludziom: „Przepraszam, wróć w przyszłym tygodniu. „