13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje na żywo nagród SAG Awards 2024: zwycięzcy, najważniejsze wydarzenia, występy

Aktualizacje na żywo nagród SAG Awards 2024: zwycięzcy, najważniejsze wydarzenia, występy

Odbierając nagrodę za całokształt twórczości od Jennifer Aniston i Bradleya Coopera, ikona Hollywood Barbra Streisand zażartowała, że ​​ten zaszczyt jest „najlepszy, jaki można otrzymać, ponieważ wiesz, że go dostaniesz”.

Odbierając nagrodę za całokształt twórczości, Barbra Streisand zażartowała, że ​​to zaszczyt „najlepszy, jaki możesz dostać, bo wiesz, że go dostaniesz”.
Obrazy Getty’ego
Barbrę Streisand, Bradleya Coopera i Jennifer Aniston.
„Chociaż wiedziałam, że nie mogę wyglądać jak inne kobiety na ekranie, mama powiedziała, że ​​lepiej naucz się pisać, ale ja nie słuchałam” – powiedziała Streisand.
Obrazy Getty’ego
Barbrę Streisand, Bradleya Coopera i Jennifer Aniston.
Barbra Streisand, Bradley Cooper i Jennifer Aniston (w tle).
Obrazy Getty’ego

Streisand (81 l.) opowiada, jak dorastała na Brooklynie i „marzyła o byciu aktorką, siedzeniu na łóżku w moim mieszkaniu na Brooklynie z kuflem kawy i lodów”, zakochaniu się w kinie i pierwszym zauroczeniu Marlonem Brando. — po zakupie biletu do kina za 25 centów, aby zobaczyć go w filmie „Chłopaki i lalki” w 1955 r.

„Nie lubiłam rzeczywistości” – powiedziała dwukrotna zdobywczyni Oscara i 14-krotnie nominowana.

„Chociaż wiedziałam, że nie mogę wyglądać jak inne kobiety na ekranie, mama mówiła, że ​​lepiej naucz się pisać, ale ja nie słuchałam”.

Streisand przyznała się do dzieci starych hollywoodzkich studiów stojących za MGM i Warner Bros., które, jak zauważyła, uciekły przed prześladowaniami religijnymi w Europie Wschodniej.

„A teraz marzę o świecie, w którym takie uprzedzenia należą już do przeszłości” – oklaskiwała publiczność.

READ  Ujawniono przyczynę śmierci Lance'a Reddicka - Raport - Ostateczny termin