19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„The Foundation” zastępuje producenta liniowego i wprowadza Skydance EP przed wznowieniem produkcji trzeciego sezonu

„The Foundation” zastępuje producenta liniowego i wprowadza Skydance EP przed wznowieniem produkcji trzeciego sezonu

instytucjaSeria Apple TV+ Skydance TV wprowadza więcej zmian przed wznowieniem produkcji w nadchodzącym trzecim sezonie po opóźnieniu wynikającym z problemów budżetowych/fizycznych z produkcją. Jak donosi Deadline, zdjęcia rozpoczną się 6 marca w stolicy Czech, Pradze i czterech polskich miastach, stolicy, Warszawie, a także Krakowie, Lublinie i Katowicach.

Lori Burg, która pełniła funkcję producenta liniowego/współproducenta wykonawczego w sezonie 2 oraz ukończonej już części sezonu 3, odejdzie. Doug Moreno, któremu powierzono funkcję kontrolera produkcji trzeciego sezonu, przejmuje rolę producenta liniowego.

oprócz, instytucja Producent wykonawczy Bill Post przeniesie się do Pragi na czas zdjęć. Poczta nadzorowała start instytucja jako prezes Skydance Television, a przed rozwojem serialu jako starszy wiceprezes ds. telewizji. Pozostał producentem wykonawczym serialu po ustąpieniu ze stanowiska szefa telewizji w listopadzie 2022 r., podpisując umowę produkcyjną z niezależnym studiem.

Jak podał termin, instytucja Współtwórca/producent wykonawczy/showrunner David S. Goyer będzie w dalszym ciągu pisał scenariusz i był producentem wykonawczym serialu z Los Angeles. Uważa się, że świadczył usługi reżyserskie podczas produkcji poprzedniego trzeciego sezonu, ale nie będzie reżyserował kolejnych odcinków trzeciego sezonu, jak wcześniej planowano. Trwają prace nad jego następcą.

instytucja Film był kręcony przez kilka tygodni wiosną 2023 roku, zanim został zamknięty z powodu strajku. Źródła podają, że około połowa trzeciego sezonu jest w puszce.

Jak wcześniej informował portal Deadline, wznowienie produkcji trzeciego sezonu, pierwotnie zaplanowane na luty, zostało przełożone na początku tego miesiąca ze względu na problemy budżetowe i fizyczne, które doprowadziły do ​​opóźnienia. Obsada i ekipa, którzy zebrali się już na planie, zostali poproszeni o powrót do domu do czasu rozwiązania problemów.

Proces ten został zakończony, przy zmniejszonym budżecie.

Serial oparty na trylogii Isaaca Asimova jest kroniką historii Korporacji – grupy wygnańców, którzy odkrywają, że jedynym sposobem na ocalenie Imperium Galaktycznego przed zniszczeniem jest rzucenie mu wyzwania. Opowiada historie czterech ważnych postaci, które przekraczają przestrzeń i czas, pokonując śmiertelne kryzysy, zmieniając lojalność i złożone relacje, które ostatecznie zadecydują o losie ludzkości.

READ  Książę Harry i Meghan publikują nowe zdjęcie swojej córki Lillipet

W obsadzie głównej występują Jared Harris i Lee Pace instytucjaw którym występują także Lou Lobel, Leah Harvey, Laura Byrne, Cassian Bilton, Terrence Mann, Isabella Loveland, Kulvinder Gere, Ella Rae Smith, Holt McCallany, Rachel House, Nimrat Kaur, Ben Daniels i Dimitri Leonidas.

instytucja Jest produkowany dla Apple przez Skydance Television. Goyer, Alex Graves, David Ellison, Dana Goldberg, Post i Robin Asimov są producentami wykonawczymi.