16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje na żywo dotyczące koronawirusa i wiadomości o wariantach omicron

Aktualizacje na żywo dotyczące koronawirusa i wiadomości o wariantach omicron

Organizatorzy Stagecoach i Coachella, dwóch dużych festiwali muzycznych na świeżym powietrzu z siedzibą w Kalifornii, powiedzieli we wtorek, że na nadchodzących spotkaniach nie będą mieli protokołów dotyczących koronawirusa, co oznacza kolejny kamień milowy w potencjalnym powrocie do normalnego życia, ponieważ liczba zachorowań na wirusy spada.

„Ponieważ wspólnie przygotowujemy się do wspaniałego weekendu na pustyni, ogłaszamy, że na Stagecoach 2022 nie będzie wymagań dotyczących szczepień, testów ani maskowania, zgodnie z lokalnymi wytycznymi” – organizatorzy Stagecoach ćwierkanie Wtorek.

Stagecoach to jeden z największych i najbardziej lukratywnych festiwali muzyki country na świecie, przyciągający co roku około 85 000 fanów muzyki do Indio w Kalifornii, Raport Forbesa. Tegoroczny festiwal zaplanowano od 29 kwietnia do 1 maja.

powiedział Coachella, który gromadzi około 250 000 ludzi na corocznym festiwalu Indio z udziałem największych nazwisk w muzyce Jego strona internetowa To również nie wymagałoby szczepień, testów ani maskowania podczas wydarzeń w dniach 15-17 kwietnia i 22-24 kwietnia.

Strona ostrzega przed niebezpieczeństwami chorób.

„Covid-19 jest wysoce zaraźliwą chorobą, która może prowadzić do poważnych chorób i śmierci”, powiedział Coachella na swojej stronie internetowej, dodając, że „nie ma żadnej gwarancji, wyraźnej ani dorozumianej, że osoby uczestniczące w festiwalu nie będą narażone na COVID- 19.”

Goldenvoice, kalifornijska firma zajmująca się promocją koncertów, obsługuje oba festiwale. Imprezy Coachella i Stagecoach 2020 zostały odwołane z powodu pandemii i żadna z nich nie odbędzie się w 2021 roku.

READ  Biden rozpoczyna swoją piątą rozmowę z prezydentem Chin, chcąc rozładować napięcia na Tajwanie