22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje dotyczące procesu Johnny Depp v Amber Heard: dzisiejsze najświeższe wiadomości, aktualizacje, obrady, werdykt...

Aktualizacje dotyczące procesu Johnny Depp v Amber Heard: dzisiejsze najświeższe wiadomości, aktualizacje, obrady, werdykt…

Doświadczenie Depp v Heard: szybkie podsumowanie

Depp, 58 lat, pozwał Hearda w Wirginii za 50 milionów dolarów Powiedziała, że ​​zdyskredytowała go, nazywając siebie „osobą publiczną reprezentującą przemoc domową”.

Model Heard, 36 lat, majątek 100 mln USDmówiąc, że Depp ją skalał, gdy jego prawnik nazwał jej oskarżenia „mistyfikacją”.

Usłyszałam, że w czwartek skończyła swoje zeznanie, mówiąc, że tak było „Nękanie, zniewaga i groźba” w mediach społecznościowych Odkąd gwiazda „Piraci z Karaibów” została oskarżona o napaść fizyczną i seksualną.

„Ludzie chcą mnie zabić i mówią mi to każdego dnia” – powiedział Heard.. „Ludzie chcą wkładać moje dziecko do mikrofalówki”. Słyszałem, że adoptował córeczkę w lipcu 2021 r. Powiedziała, że ​​ciągłe nękanie było: Część krucjaty Deppa, by ją publicznie upokorzyć.

Pisząc w scenariuszu z 2016 r., Depp przyznał, że Heard „błagał o całkowite globalne upokorzenie”. I zrozumiesz. Powiedział, że napisał w złości, gdy dowiedział się, że twierdzi, iż fizycznie ją znęcał.

„Chciał zrujnować moją karierę”, powiedział Heard ławie przysięgłych.. „Groźby, które rzucił, aby mnie upokorzyć na całym świecie, są przeżywane w czasie rzeczywistym, na twoich oczach… i na całym świecie”. Depp zaprzeczył uderzeniu Hearda lub jakiejkolwiek innej kobiety i powiedział, że to ona stała się agresywna w ich związku. Duet poznał się w 2011 roku podczas kręcenia „The Rum Diary” i ożenił się w lutym 2015 roku. Ich rozwód został sfinalizowany po około dwóch latach.

„Żaden człowiek nie jest doskonały” – powiedział Depp w środę. „Ale nigdy w życiu nie popełniłem napaści seksualnej ani fizycznej napaści. „

(Reuters)

READ  Bob Iger przyznaje, że Disney był „bardzo agresywny” z cenami parków rozrywki