22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszy kawaler krzyczy przekleństwa na producenta, kiedy nie dostanie dziś wieczorem róży

Pierwszy kawaler krzyczy przekleństwa na producenta, kiedy nie dostanie dziś wieczorem róży

Rachel Rikia A Gabe Wendy Zdecyduj, których mężczyzn warto odwiedzić w ich rodzinnym mieście w poniedziałek wieczorem Wieczór panieński.

Sezon 19 Wieczór panieński To pierwszy udany reality show ABC, w którym dwie kobiety szukają miłości. Po trudnym starcie postanowili podzielić zawodników na dwie drużyny.

Ale dramat potoczył się ponownie w odcinku 6, gdy Gabby została odesłana do domu we łzach przez obiecującego zalotnika, mężczyzna z zespołu Rachel ujawnił szokujący sekret, a inny mężczyzna zaraził się COVID-19!

Kto miał randkę dla singli Gaby?

Europejski statek wycieczkowy z serialu przybył do Amsterdamu, a Gabe wybrał Nate’a na specjalną datę. Martwiła się, że Nate już jest ojcem, i zauważyła, że ​​wizyty w jej rodzinnym mieście zbliżają się do „Jesteś więcej niż jedna osoba zaangażowana”.

Gabe miała ciężkie dzieciństwo z matką i była „przerażona” perspektywą poznania młodszej córki Nate’a.

Chociaż podobał jej się sposób, w jaki Nate ją traktował, Gabe powiedział przed kamerami: „Idę tam iz powrotem, jeśli chcę być matką, a to jest coś, czego jeszcze nie rozumiem. To po prostu wydaje się takie skomplikowane”.

31-letni Gabe, zapłakany, myślał, że ma więcej zajęć dorastając – i pośród pięknej scenerii Amsterdamu zakończyła sprawy z Nate’em.

„Nigdy nie chcę się żegnać, ale myślę, że jesteśmy w dwóch różnych miejscach w naszym życiu. To nie ty” – powiedział Gabe, płacząc.

Przyznała, że ​​bała się zostać matką, ale Nate powiedział, że byłoby świetnie.

Jednak zaakceptował jej decyzję, że to już koniec, mówiąc: „Nigdy nie będę na ciebie zły za bycie szczerym”.

Nate płakał wychodząc, a jego walizkę zabrano ze statku na oczach reszty zespołu Gabby.

Kto dostał samotną randkę Rachel?

26-letni instruktor lotu wybrał Zacka, który wydawał się faworytem, ​​ponieważ wcześniej miał specjalną randkę w odcinku 3.

READ  Megan Thee Stallion mówi o zwolnieniu „The Last Time” Tory'ego Laneza w nowym artykule

Tym razem we dwoje odwiedzili pole lawendy w Holandii, jeździli na rowerach, kupowali chodaki i korzystali z wanny z hydromasażem.

„Ona daje mi motyle,” powiedział Zack w swoim wyznaniu.

Był chętny, aby dostać różę, aby zabrać ją do rodzinnej części programu.

Ale podczas kolacji w muzeum Zach nagle spoważniał i powiedział Rachel: „Chciałem z tobą o tym porozmawiać… Kilka lat temu ważyłem około 85 funtów więcej niż teraz, a moja waga jest bardzo duża ”.

Zack kontynuował, że nie mógł wtedy znaleźć miłości i zadał sobie pytanie: „Jak mogę to naprawić?”

CTO powiedział Rachel, że kontynuuje leczenie.

To ucieszyło Rachel, która przyznała, że ​​również szukała pomocy po tym, jak została porzucona w domu Claytona Echarda. BSC pora roku.

„Chodzenie na terapię było moją ulubioną częścią mojego tygodnia”, powiedziała, dodając, że zadała sobie pytanie: „Jak mam iść naprzód i co lubię? Naprawdę tak bardzo go lubię”.

Uwielbiała też to, że Zack szukał terapii.

Zgadzam się z Rachel: „Może czynić cuda!” Powiedział: „Zakochuję się w tobie”.

Zack dał Wardzie jej randkę i pocałowali ją przed klasyczną orkiestrą.

Tymczasem Gabe mówi swojej drużynie, aby wróciła na łódź z tym, co już wiedzą: „Nie ma tu Nate’a”.

Po tym, jak poinformowała pozostałych towarzyszy, że martwi się odpowiedzialnością bycia matką, przytulili ją.<p> ABC / Craig Sjodin </p>
<p>” data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/OYEhWX3w.dB.fNcd.CcbDA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/uu/ api/res/1.2/.vOOHPwmB8U577gN2pLixg–~B/aD0zNDk7dz02MjA7YXBwaWQ9eXRhY2h5b24-/https://media.zenfs.com/en/parade_250/5ef1d3ff46d1ff136″cff96d>><noscript><img alt= ABC / Craig Sjodin

src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/OYEhWX3w.dB.fNcd.CcbDA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/uu/api/ res /1.2/.vOOHPwmB8U577gN2pLixg–~B/aD0zNDk7dz02MjA7YXBwaWQ9eXRhY2h5b24-/https://media.zenfs.com/en/parade_250/5ef1d3ff46d1ff136cfcff9d003″>caf=”cffa

Na randce grupowej odwiedzili dzielnicę czerwonych latarni w Amsterdamie, gdzie kobieta z batem zadawała im pytania seksualne.

Johnny nie odpowiedział na pytanie, czy spał z więcej niż 10, 20 czy 30 kobietami!

Mężczyźni zdjęli koszule i mieli zawiązane oczy, żeby Gabe mógł ich łaskotać i chłostać.

Później, przed przyjęciem koktajlowym, gospodarz Jesse Palmer Powiedział Gabe, że kontrowersyjny Logan „przetestował, czy ma COVID-19”. Było w porządku, ale przyjęcie koktajlowe zostało odwołane. Jesse powiedział chłopakom, że coś poszło nie tak z Loganem – ale nie do końca, na czym polega problem.

takie jak Parade.com Czytelnicy wiedzą, że Logan był częścią zespołu Rachel, zanim zmienił strony i zdecydował, że bardziej pociąga go Gabe.

Choroba Logana spowodowała, że ​​Gabe wybrała swoje rodzinne miasto bez dalszej rozmowy z innymi graczami.<p> ABC / Craig Sjodin </p>
<p>” data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ztf6.lq.G0wsUn8QjUWFTw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/uu/api/ res/1.2/JSBwhAZk0QU9alACucEA3A–~B/aD0zNDk7dz02MjA7YXBwaWQ9eXRhY2h5b24-/https://media.zenfs.com/en/parade_250/d04cf9afc784e155c148c4193b7b0534<noscript><img alt= ABC / Craig Sjodin

src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ztf6.lq.G0wsUn8QjUWFTw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTU0MA–/https://s.yimg.com/uu/api/res/ 1.2 /JSBwhAZk0QU9alACucEA3A–~B/aD0zNDk7dz02MjA7YXBwaWQ9eXRhY2h5b24-/https://media.zenfs.com/en/parade_250/d04cf9afc784e155c148c4193b7b0534″ class=”>

Kamery zwróciły się do Rachel, która ma randkę grupową z innymi mężczyznami z jej zespołu na amsterdamskim targu serowym.

Zdjęli koszule w konkursie na hodowlę sera, który wygrał Tino.

Później na koktajlu Avin mówi Rachel, że jego rodzice chcieliby ją poznać. Tyler powiedział, że był tym głęboko poruszony.

Po sesji makijażu z Rachel Tino chwalił się przed kamerami: „Wyszedłem z parku”.

Został jednak odepchnięty, gdy Tyler podarował grupie randkę różę!

„Nie rozumiem tego!” Tino zły na producenta. „To świetny żart!”

Gdy zbliżała się Ceremonia Róż, Spencer uważała, że ​​nikt nie powinien wracać do domu bez Logana.

Ale Gabe miał dostęp do trzech róż, podczas gdy Rachel miała jedną, co oznacza, że ​​nastąpi usunięcie.

Gabe wyjawiła wszystkim, że nie chce spotykać się z rodzinami czterech mężczyzn, tylko trzech.

Kto dostał róże Gabe’a na wizyty w rodzinnym mieście?

Eric
Jason
Jasio

Podczas ceremonii pielęgniarka oddziału intensywnej terapii wręczyła swoje róże Ericowi, Jasonowi i Johnny’emu. Oznacza to, że wojskowy Spencer S. Musiał odejść. Gabe miał trzech mężczyzn, którzy udali się do swojego rodzinnego miasta, po tym, jak Logan musiał odejść z powodu zdiagnozowania COVID-19.

Kto otrzymał róże Rachel za wizyty w jej rodzinnym mieście?

Aven
Tino

Avene i Tino odebrali honory wraz z Ethanem K. Rachel uratowała już Zacka i Tylera kwiatami. Po pożegnaniu z Ethanem Rachel pogratulowała czterem zalotnikom udającym się do jej rodzinnego miasta.

Kto wrócił do domu dziś wieczorem w szóstym tygodniu? A wieczór panieński?

Spencera S.
Logan
Ethan K.

Ilu mężczyzn przeszło do siódmego tygodnia?

Po wyeliminowaniu dzisiejszego wieczoru siedmiu mężczyzn awansuje na terminy w rodzinnym mieście w przyszłym tygodniu.

Zespół Gabi

Eric
Jason
Jasio

Zespół Rachel

Aven
Tino
Tyler
Zach