12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Akcje wykonujące największe ruchy przed wprowadzeniem na giełdę: FSR, TSLA UNFI

Akcje wykonujące największe ruchy przed wprowadzeniem na giełdę: FSR, TSLA UNFI

W pełni elektryczny czterodrzwiowy kabriolet GT Fisker Ronin został zaprezentowany 3 sierpnia 2023 r. podczas inauguracyjnego Dnia Wizji Produktu w Huntington Beach w Kalifornii.

Frederick J. Brown | AFP | Obrazy Getty’ego

Sprawdź firmy, które trafiają na pierwsze strony gazet przed dzwonkiem.

Fiskera – Akcje firmy zajmującej się rozwojem pojazdów wzrosły o 4,1% przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak Bank of America przywrócił pokrycie z rekomendacją kupuj. Bank of America stwierdził, że Fisker oferuje inwestorom „pełną ekspozycję na szybko rozwijający się rynek pojazdów elektrycznych” i że ma mniej ryzykowny model biznesowy w porównaniu z innymi spółkami zajmującymi się pojazdami elektrycznymi. Fisker powiedział również, że planuje to zrobić Intensyfikacja operacji dostawczych Ze statku oceanicznego do 300 dziennie.

Tesli Akcje Tesli spadły o 1% przed otwarciem rynku w związku z wiadomością, że Unia Europejska przeprowadzi dochodzenie wobec producenta samochodów elektrycznych w związku z jego eksportem do Chin.

Barclaysa – Akcje Barclays wzrosły o 2% po tym, jak Morgan Stanley podwyższył rating brytyjskiego banku do przeważenia z tej samej wagi, powołując się na rozwój działalności w zakresie kart kredytowych i poprawę perspektyw bankowości inwestycyjnej.

Projekt Królowie – Akcje zakładów sportowych podskoczyły o 3% przed dzwonkiem po tym, jak JPMorgan podwyższył DraftKings z neutralnego do „zawyżonego”, twierdząc, że niedawne słabe wyniki tworzą atrakcyjny punkt wejścia dla inwestorów.

Przemysł Thora – Akcje producenta pojazdów rekreacyjnych spadły o 3% przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak firma ostrzegła, że ​​spodziewa się spadku sprzedaży netto w przyszłym roku. Za niedawno zakończony kwartał Thor odnotował zysk na akcję w wysokości 1,68 dolara przy przychodach w wysokości 2,74 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez LSEG oczekiwali 96 centów zysku na akcję przy przychodach na poziomie 2,42 miliarda dolarów. W tym roku, w którym rozpoczynał się raport, Thor osiągnął lepsze wyniki niż dotychczas, odnotowując wzrost o 26% od początku roku do poniedziałku.

READ  Rosja jest winna zachodnim bankom 120 miliardów dolarów. Nie odzyskają tego

Wielka Naturalna Żywność – Akcje spadły o 17% przed otwarciem. United Natural Foods spodziewa się przyszłorocznego zysku na akcję i skorygowanej EBITDA poniżej szacunków analityków, powołując się na niekorzystne czynniki związane z rentownością oraz przychody za czwarty kwartał fiskalny, które według StreetAccount przekroczyły szacunki analityków na poziomie 7,47 miliarda dolarów.

— Jesse Pound i Pia Singh z CNBC wniosły swój wkład w reportaże