18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Abka wprowadziła pierwszy autonomiczny C-store w Polsce

Projekty Żabki nadal nabierają kształtu w Polsce i w całej Europie, będąc połączeniem mikromarketów Żabki Zappka i sklepów nano opartych na sztucznej inteligencji AiFi.


Kapka, największa polska sieć sklepów typu convenience, uruchomiła pierwszy autonomiczny sklep spożywczy we współpracy z IIII w swoim kraju, wiodącą firmą w tworzeniu niezakłóconych autonomicznych zakupów opartych na sztucznej inteligencji. Znajdujący się w Bosland całodobowy sklep Japka o powierzchni 210 m² znajduje się na terenie Międzynarodowego Centrum Wystawowego Bosnan i obsługuje klientów podczas podróży.

Aabka i AiFi planują kontynuować projektowanie w Polsce i w całej Europie, co będzie połączeniem Nano Stores AiFi i Micro Markets kabka zasilanych sztuczną inteligencją (Zappka), zgodnie z oświadczeniem firmy.

Partnerstwo obejmuje integrację platformy autonomicznego sklepu AiFi z aplikacją Żappka, która ma ponad 5 milionów użytkowników.

Po zeskanowaniu, aby wejść, kamery sterowane komputerowo w sklepie będą obserwować przedmioty, które klient wkłada do torby na zakupy. Po zakupach klienci mogą wyjść i otrzymać paragon do wykorzystania oraz e-mail. Na zapleczu, gdy produkty są na wyczerpaniu, technologia AiFi ogłosi w sklepie Japka usprawnienie asortymentu produktów.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu na polskim rynku sieć abka liczy obecnie ponad 7200 sklepów, zarządzanych przez blisko 6000 właścicieli pod marką abka.

Oprócz Żabki, IF ma na całym świecie 15 sklepów z takimi markami jak Choice Market, Carrefour, Wundermart i Loop Neighborhood.

powiązana zawartość

Omawiać

READ  Rosja przeprowadza masowe naloty na Ukrainę; Rakieta wleciała w polską przestrzeń powietrzną