3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aaron Hicks prowadzi 4 biegi, podczas gdy Orioles pokonują Rays

Aaron Hicks prowadzi 4 biegi, podczas gdy Orioles pokonują Rays

Aaron Hicks nadał ton homerowi w pierwszej rundzie i pojechał w czterech rundach, gdy Orioles pokonali Rays na Tropicana Field we wtorek wieczorem, 8-6, stawiając Orioles w czterech meczach od Rays w American League East.

Po występie 2 za 4 Hicks pokonał 340/444/604 w 17 meczach od czasu podpisania kontraktu 30 maja, dnia, w którym Mullins znalazł się na liście szczepień prawej pachwiny. Zengarh, efekt trzech przejazdów, który wypadł z pałki z prędkością wyjściową 104,4 mil na godzinę, był jego trzecim w 53 uderzeniach ze swoim nowym kijem. Hicks miał jeden home run w 69 na nietoperze i opublikował 0,524 OPS z Yankees w tym sezonie, zanim został zwolniony 26 maja.

„Możliwości nie były tak naprawdę na mojej drodze [in New York]Ale to była sytuacja, w której się znajdowałem, powiedział Hicks. „Miałem trudny rok w zeszłym roku, a teraz mam tutaj szansę i staram się ją jak najlepiej wykorzystać.

„To było wspaniałe [with Baltimore]. Drużyna bardzo mnie przyjęła, odkąd tu przybyłem i mogłem dużo grać… każdego dnia i było fajnie”.

Home run Hicksa był częścią pierwszej rundy czterech rund, najbardziej produktywnej klatki otwierającej sezon w Oriole. Anthony Santander dodał dwa runy homera w drugim starterze Rays, Tylerze Glasnow, który przeszedł zaledwie 4 1/3 inningów i pozwolił na sześć runów w pierwszych rundach po raz pierwszy od 2018 roku.

Menedżer Rays, Kevin Cash, powiedział o ataku Orioles na jego debiutanta: „Za każdym razem, gdy dostają boisko, z którym mogą sobie poradzić, wygląda na to, że sobie z tym poradzili”.

Pradesh ubolewał nad swoim wcześniejszym startem, że jego suwak nie miał typowej ostrości. We wtorek nóż Ginsu przecinał wysoko punktowany skład drużyny Tampa Bay. Miał siedem trafień po trzech rundach, a siedem z jego ośmiu K trafiło na suwak. Pradesh wyłapał 12 błędów przy 23 zamachach na boisku, z bardzo wysoką średnią 52 procent.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak odbijający został zbity z tropu przez Pradesha, po prostu obejrzyj jego czwarte uderzenie Randy’ego Arzareny, który biegł bezradnie, gdy kij wyleciał mu z rąk i wylądował blisko Jorge Mateo.

„To było naprawdę dobre” – powiedział Pradesh o swoim najlepszym występie. „Kiedyś mieszałem to wcześnie i późno. … moja ostatnia jazda, [the slider] Był bardzo nie na miejscu. Myślę, że byłem w okolicy z tym wcześnie, a potem go rozszerzyłem. ”

„Myślę, że byliśmy bardzo świadomi tego, co próbował zrobić ze swoją kombinacją piłek z przesuwaną krzywą”, powiedział Cash, „ale nie mieliśmy na to odpowiedzi”.

Tampa Bay w końcu pokonała Pradesha w dwóch przejazdach w piątej rundzie, a następnie zmniejszyła stratę do 7: 6 po czterech biegach szóstych przeciwko trzem zastępom Orioles. Drugi bazowy Adam Frazier utrzymał prowadzenie po dobrym biegu, który zakończył rundę.

Następnie Hicks dostarczył swój największy hit wieczoru: singiel home run na ósmym miejscu, który zdobył Austina Hayesa i zapewnił Orioles cenne ubezpieczenie.

Yinier Cano i Felix Bautista, jak to często bywa w tym roku, zajęli się stamtąd, zdobywając punkty w ostatnich siedmiu meczach. 28-letni Bautista, który rozpoczął dzień od swoich kolegów z drużyny śpiewających mu „Happy Birthday” w klubie Orioles, zakończył noc swoją 20. obroną.

„Mieliśmy szczęście, ponieważ Hicks był dostępny i grał dla nas świetnie” – powiedział menedżer Brandon Hyde.